Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poserem vam se na 3D

1 2
  • #16
    0 0

    postova:666
    doom @ 9.1.2011. 16:25
    skyp ti si car jbt nema kaj.......nego daj mi reci to je tvoj cucak tak nesto bi kupil zeni za valentinovo koja je to pasmina ako je to tvoj ne!?!?!
  • #17
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 9.1.2011. 18:10

    Nisam , ali sam entuzijasta, Sky 3D emitira stereoskopski 3D, Naočale sam kupio u Njemačkoj za 86 € a  za LCD TV sam imao sreću da podržava 100HZ osvježavanje  na što nisam puno obraćao pažnju kod kupovine, tako da je slika sasvim pristojna. Na nju mi je zakačen DM800HD pvr (clone naravno) + CS sa jednog pristojnog servera koji rijetko kad prekida.   
    Skype


    Ovo je u isto vrijeme i WOW !  i  WTF !?
  • #18
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 9.1.2011. 18:17

    Što se tiče moderne tehnologije spomenute u prijašnjim komentarima @Skype nije car.

    On je car svih careva u tom području!

    I još k tome lud ko' kupus. Očekujem njegovo skoro pojavljivanje na ekranu moje telke u dnevnoj sobi za vrijeme gledanja kakvog filma ili serije...   Laughing 

  • #19
    0 0

    postova:114
    skype @ 9.1.2011. 23:00

    Što se tiče moderne tehnologije spomenute u prijašnjim komentarima @Skype nije car.

    On je car svih careva u tom području!

    I još k tome lud ko' kupus. Očekujem njegovo skoro pojavljivanje na ekranu moje telke u dnevnoj sobi za vrijeme gledanja kakvog filma ili serije...   Laughing 


    buzdovan

      Kolega hvala na komplimentima ali malo si pretjerao, kao što rekoh, samo entuzijast. O.K. i tehnomanijak, priznajem.

     Taj Horror nećeš gledati Laughing
     

  • #20
    0 0

    postova:114
    skype @ 9.1.2011. 23:03


    Ovo je u isto vrijeme i WOW !  i  WTF !?
    Pametnjakovic


     Pa nema što tu wow kolega, googlaj malo i sve će ti biti jasno, ništa komplicirano i nedostupno običnom puku.

      Ako treba kakav savjet, info, upute , stojim Vam na raspolaganju.

  • #21
    0 0

    postova:114
    skype @ 9.1.2011. 23:10
    skyp ti si car jbt nema kaj.......nego daj mi reci to je tvoj cucak tak nesto bi kupil zeni za valentinovo koja je to pasmina ako je to tvoj ne!?!?!
    doom

     Pa red je da se prvo ispričaš, što bih ja u obrnutom slučaju uradio ali ajde, recimo da si se iskupio.

    Je, to je Coco, malteški terijer iliti maltezer. Lijep je to poklon, ali i obaveza, ima zahtjevnu dlaku za održavanje, treba ga izvoditi 3 x na dan u šetnju i hraniti ga skupom hranom.

  • #22
    0 0

    postova:666
    doom @ 23.1.2011. 17:42

    Gledanje 3D sadržaja može uzrokovati naprezanje očiju, vrtoglavice, glavobolju i mučnine, a stručnjaci upozoravaju da to može izazvati dugoročne štete, iako još nema znanstvenih dokaza. Elektronički divovi već su izdali nekoliko upozorenja koja se odnose na potrošnju 3D tehnike, a u najglasniji su bili u Samsungu gdje su najavili da njihovi 3D televizori mogu izazvati epileptične napadaje, vrtoglavice, mučnine, grčeve, konvulzije, nekontrolirane pokrete oka ili trzanje mišića. Oni koji su malo spavali ili pilii alkohol preporuča se izbjegavanje 3D televizije, ali stručnjaci valjanost upozorenja dovode u pitanje jer vjeruju da ona dolaze kao posljedica toga da se izbjegnu tužbe od neočekivanih nuspojava.(copy)

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala