Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poserem vam se na 3D

1 2
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2011. 15:54

    Imao sam običaj voditi vikendom klince u kino. A onda su nas počeli silovati s 3D projekcijama.

    Jedan klinac nikako ne podnosi 3D naočale, a drugog je jednostavno strah takvog načina prikazivanja. Mislio sam da imam poprilično čudnu djecu, ali sam u razgovoru s prijateljima shvatio da i oni imaju sličan problem.

    Čemu 3D!?

    Koji kurac uz 3D projekciju ne osiguraju i onu običnu? Zašto svaki američki kretenluk moramo i mi pokupiti brzinom munje?

    Danas sam želio skoknuti na Alphu i Omegu, ali totalna pušiona. Igra samo 3D varijanta.

    Ne znam, možda sam u krivu, ali znam da moja noga više neće kročiti ni u jedan jebeni multipleks. Pun mi je kurac totalno smrljvenih preskupih kokica, prljavih i neurednih dvorana, preglasnog zvuka, lošeg izbora filmova i silovanja 3D projekcija...

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.1.2011. 16:23
    mrzim 3D i veliki sam protivnik tome!!!!!!!!!!!!
  • #3
    0 0

    postova:114
    skype @ 8.1.2011. 19:37

    ... što si ono rekao prije neki dan za torrente i pirateriju ?

  • #4
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 8.1.2011. 19:43

    ... što si ono rekao prije neki dan za torrente i pirateriju ?


    Skype


    To bi trebalo biti isto ?
  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 8.1.2011. 19:48
    Na moju veliku sreću nisam obožavatelj kina i njegovih 'pogodnosti' koje me samo odvlače od želje da pogledam film. Ali potpuno se slažem sa mišljenjima o toj 3D-izaciji. Čini mi se, nažalost, da svi idu za većom zaradom nego za kvalitetom filma.
  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.1.2011. 20:07

    ... što si ono rekao prije neki dan za torrente i pirateriju ?


    Skype

    stari ti si pomijesal nesto opako hmmmmm.........3D je trodimenzionalni efekt koji se gleda uz pomoc naocala(za sad)...
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2011. 20:14

    Nije @Skype ništa pobrkao. On ne brka takve stvari.

    No, ja sam prije par dana branio kino, a osuđivao piratstvo. I zato me @Skype na to podsjeća.

    Jebat ga, napravili su od klasičnog kina totalni cirkus. Pogotovo ove pizdarije s 3D projekcijama.

  • #8
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2011. 20:16

    ... što si ono rekao prije neki dan za torrente i pirateriju ?


    Skype


    Jučer mi je svako malo nestajao signal na MaxTv-u pa sam te se sjetio!

    MaxTv bez signala, MaxTv videoteka za kurac, u kino ne mogu jer klinci ne vole 3D idiotluk...

    Fakat, natjerat će me na piratstvo!

  • #9
    0 0

    postova:114
    skype @ 8.1.2011. 22:52

    stari ti si pomijesal nesto opako hmmmmm.........3D je trodimenzionalni efekt koji se gleda uz pomoc naocala(za sad)...
    doom
     

    Stari, hvala na pojašnjenju ali ja već dugo gledam 3D- nogomet na skysport 3D Cool

  • #10
    0 0

    postova:114
    skype @ 8.1.2011. 22:53


    Jučer mi je svako malo nestajao signal na MaxTv-u pa sam te se sjetio!

    MaxTv bez signala, MaxTv videoteka za kurac, u kino ne mogu jer klinci ne vole 3D idiotluk...

    Fakat, natjerat će me na piratstvo!


    buzdovan

     Ja STB više ni ne palim, čekam da mi završi ugovor i vraćam im sve natrag.

  • #11
    0 0

    postova:666
    doom @ 9.1.2011. 10:28

    Stari, hvala na pojašnjenju ali ja već dugo gledam 3D- nogomet na skysport 3D Cool


    Skype

    ma gledas ti moj k....ac....
  • #12
    0 0

    postova:114
    skype @ 9.1.2011. 11:54

    ma gledas ti moj k....ac....
    doom

    E za to mi naočale ne bi bile od koristi , vjerojatno bi mi trebalo dobro povećalo :)

     

  • #13
    0 0

    postova:666
    doom @ 9.1.2011. 13:31

    E za to mi naočale ne bi bile od koristi , vjerojatno bi mi trebalo dobro povećalo :)

     


    Skype

    svaki se pticek svojim kljunom nazoba...;)
  • #14
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 9.1.2011. 13:39

    Stari, hvala na pojašnjenju ali ja već dugo gledam 3D- nogomet na skysport 3D Cool


    Skype

    onda si fakat bogat..treba imat love za tv s 3D prikazom
  • #15
    0 0

    postova:114
    skype @ 9.1.2011. 15:22

    onda si fakat bogat..treba imat love za tv s 3D prikazom
    crnisokol

    Nisam , ali sam entuzijasta, Sky 3D emitira stereoskopski 3D, Naočale sam kupio u Njemačkoj za 86 € a  za LCD TV sam imao sreću da podržava 100HZ osvježavanje  na što nisam puno obraćao pažnju kod kupovine, tako da je slika sasvim pristojna. Na nju mi je zakačen DM800HD pvr (clone naravno) + CS sa jednog pristojnog servera koji rijetko kad prekida.   
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala