Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Grad lopova

1
  • #1
    3 0

    postova:68
    aco78 @ 28.11.2010. 19:14
    Po meni uz Inception najbolji film godine. Užitak za gledati. 10/10
  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 28.11.2010. 19:21
    na repertuaru mi je u toku tjedna ga pogledati ako si mu dal ocijenu 10 znaci da je fenomenalni....
  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.12.2010. 15:08
    film je savrseno dobar .....jedino mi kraj neodgovara .....nije bas  sretan zavrsetak jeje ali i nije ..ko ga je gledal mozda zna o cemu govorim!!moja ocijena cista devetka!!
  • #4
    2 0

    postova:94
    interceptor87 @ 29.1.2011. 17:31

    film mi je super...

    doom, ne znam pod sta mislis,na sretan zavrsetak...al meni je ono sretan zavsetak.. Smile

  • #5
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 13.2.2011. 15:56

    neki dan sam pogledao film i mogu reći da je film odličan.  jeremy renner je svoju ulogu odigrao vrhunski pa je i ova nominacija za oscara zaslužena, a što se tiče bena afflecka, bolje bi mu bilo da se ostavi glume i primi samo režije jer mu taj posao puno više odgovara. kao glumac je samo prosječan no kao redatelj se pokazao puno talentiraniji. uglavnom, svijetla budućnost je pred njim :))

  • #6
    1 0

    postova:158
    fantasma13 @ 1.12.2012. 14:22

    ne mogu se otet dojmu da je 'furka' na ''heat'' u velikoj mjeri prisutna... al ok.

  • #7
    2 3

    postova:416
    taurus @ 15.2.2013. 16:13

    Vrhunsko djelo u kome je Affleck pokazao da njegove najbolje izvedbe dolaze kada se nalazi u dvostrukoj ulozi,dakle redateljskoj i glumačkoj.Lik koji tumači prolazi svojevrsnu transformaciju tokom odvijanja priče od prilično hladnokrvnog kriminalca do čovjeka koji se bori za novi početak.Uzrok njegove promjene i želje da napusti opasni životni put kojime se kreće je ironično žrtva jednog od njegovih zločina.Razne teme su izvrsno obrađene u filmu,od odanosti prema prijateljima,lične osvete do pronalaska ljubavi onda kada to najmanje očekujemo.Ostvarenje koje apsolutno zaslužuje sve pohvale i kao emotivno nabijena drama ali i kao uzbudljivi akcioni film.

  • #8
    3 0

    postova:256
    karter @ 19.5.2013. 13:31

    odličan film. ne baš najoriginalniji, ali vrhunski napravljen zahvaljujući afflecku. svi glumci odlični, affleck kao glumac  ok. Po meni jedan od najboljih filmova ovog žanra u zadnjih desetak godina, možda i više.

  • #9
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 18.6.2016. 14:16

    Slažem se sa svim napisanim. Jako dobar i napet film koji istina nije nešto naročito orginalan i možda nije jedan od onih koji će dugo ostati nekom u sjećanju, ali za ubit dosadu je i više nego solidan. Priča je klasična, a ipak zanimljiva, gluma je isto dosta dobra osim Rebecce Hall koja mi jedina nije sjela, a sam kraj me unatoč predvidljivoj priči ipak uspio iznenaditi. Još jedan dobar Affleckov uradak. 8/10.

  • #10
    1 3

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 10.9.2017. 22:07
      Film je prepun sitnih gluposti, kao npr. kada oklopno vozilo, koje je veće težine od četiri tone, kada udari zid ili auto, ne skače sa zemlje pre samog udara, pogotov ako nije u punoj brzini. Dalje, kada dolazi do glavne kulminacije, i kada Aflekovi partneri stradaju, on uspeva da uhvati vremena da ode do auta detektiva koji ga progoni, i ostavi mu simpatičnu i komičnu poruku. Baš mi nekako ne ide u glavu da čovek koji je jasno povezan sa bandom organizovanog kriminala, gde pored svega svi ostali njegovi partneji bivaju okončani, uspeva neprimetno da se kreće, i na kraju ode javnim prevozom…bez ikakve poternice, bez ikakve frke. Poslednjih pet minuta su blagi kliše užas, razbacivanje čistih brljotina. Performanse su OK . Film nije .. 

    Zaklucak : Bolje ne pustajte ovo jer uzalud ce vam potrositi vreme . Jos jedan Afflekov fail od filma .. 

  • #11
    1 3

    postova:542
    leon123 @ 12.2.2018. 10:10
    Podijelen sam oko ovog filma,napet je o sve ali nesto mi se tu ne svida.Jeremy Rener je bio najbolji. 5.9/10
  • #12
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 12.2.2018. 15:41

    mislim da je to problem kod svih Affleckovih filmova,govori zeljezo magnetu:"privlacis me ali nisi dovoljno jak da me privuces"
    jos mi je nabolji njegov film politicka drama Argo iz 2012-e

  • #13
    3 2

    postova:6
    jozek @ 21.1.2019. 20:30

    Sve su to obične gluposerije sa zapada. Uništili su film kao kulturno umjetničko sredstvo izražavanja i pretvorili ga u spektakl, senzaciju, horror i sl. Jedino što je u svim tim američkim  "filmovima" prisutno je napetost bez razloga...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala