Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cirque du Freak The Vampire's Assistant

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 20.10.2010. 23:44

    fantasticna horor akcija.....prvobitno me sam naslov privukel ali.......

    ljubiteljima horor vampirizma odma porucujem da ce ostati uskraceni krvavih,dark scena ....kolko sam se informiral film je nastao prema knjigama (valjda istog imena)....film je prosjecan ajd malo vise od samog prosjeka ....zanimljiv je i atmosfera filma je super kao i njegova radnja ...nesto novo....  tak da mu ja dajem 6.5 bodova...

    nije gubljenje vremena ako ga pogledate jer fakat ima zanimljivih likova u filmu uz koji vam film brzo prolazi......

    ukratko....

    Darren Shan je obični i popularni klinac koji ima svog najboljeg prijatelja, obitelj, društvo i obaveze. Život mu se naglo mijenja kada s prijateljem posjećuje cirkus nakaza koji se smjestio u njihovo mjesto. Nakon predstave, ukrade otrovnog pauka od čovjeka za koji se kasnije doznaje da je zapravo vampir. Zbog opasne nezgode, prisiljen je postati njegovim vampirskim pomoćnikom, zaboraviti svoj život, obitelj i prijatelje i pridružiti se cirkusu nakaza......Wink
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala