Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

ZEITGEIST

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.9.2010. 2:04

    ovaj dokumentarni film ko nije pogledal obavezno neka ga pogleda .....presavrsen.....................

    Prenosim jedan komentar: „Film je jedan od onih koje ne možete prestati gledati, u ništa ne uvjerava, samo iznosi činjenice koje se čine neoborivima i nije potpisan, jer bi valjda bilo tko tko bi imenom stao iza njega instantno nestao sa lica zemlje.“

    „Zeitgeist The Movie“ je nastao kao pokušaj da ljude, koji bi se radije prepustili manipuliranju, motivira razmišljati svojom glavom ili da barem pokušaju shvatiti kako nije sve crno bijelo i kako se sve može i treba propitivati. Film kaže da mi živimo u totalitarnoj vladavini nekolicine ljudi koji kontroliraju i manipuliraju društvom...........Cool!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #2
    0 0

    postova:311
    auran @ 15.9.2010. 10:58
    "Zeitgeist" otvara oči ljudima da pogledaju što se to zaista događa oko njih! "Zeitgeist: The Movie" ti ima i nastavak koji također možeš besplatno pogledati na internetu, a zove se "Zeitgeist: Addendum"! Krajem 2010.g. će izaći i treći "Zeitgeist"! Sva tri dokumentarca ti je napravio Peter Joseph koji je s još nekolicinom vizionara pokrenuo projekt pod nazivom "The Zeitgeist Movement" kroz koji pokušavaju iplementirati ekološki čiste tehnologije kojima bi se unaprijedio život svih ljudi i zamijenilo korištenje fosilnih goriva! Ima toga još za što ti je najbolje da pogledaš stranicu pokreta na internetu i na Facebooku!   
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala