Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Crnci

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 14.5.2010. 22:33
    Ovako loš film nisam već jako dugo gledao...NE GLEDATI!!!
  • #2
    0 0

    postova:2
    makokova @ 14.5.2010. 22:55

    katastrofa

  • #3
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 15.5.2010. 16:00
    totalno smeće, izdržao sam svega 15 minuta.
  • #4
    0 0

    postova:311
    auran @ 19.11.2010. 19:21

    Nevjerojatno da se uvijek javljaju oni koji nemaju pojma o tome što je kvalitetan film, ali zato misle da su pozvani da omalovažavaju i pljuju po nečijem trudu i radu! "Crnci" su itekako kvalitetan film, a to što ga pojedinci ne razumiju i pišu ovakve nebulozne komentare, govori više o njihovoj intelektualnoj razini, negoli o samom filmu! Nagrade koje je film osvojio na domaćim i stranim filmskim festivalima dovoljno govore o njemu samom, kao i to da je hrvatski kandidat za Oscara!

    Uz "Kenjca", "Crnci" su najbolji hrvatski film snimljen u zadnjih 20 godina! Dojmljiv, atmosferičan, tjeskoban, sa sjajno isprofiliranim istraumatiziranim likovima vojnika koji se nalaze "na rubu", te nadasve aktualan (aluzije na mučenja zarobljenika, što nam je svima poznato iz suđenja Branimiru Glavašu), "Crnci" su najbolji hrvatski film ratne tematike (u kojem nema ni ratnih borbi niti vidljivog neprijatelja) u kojem je naglasak stavljen isključivo na portretiranju likova i njihovim karakterima!

    Iznimno težak i sumoran, film svakako nije za svakoga! Preporučam ga isključivo ljubiteljima kvalitetnih filmskih naslova! : )

     

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.11.2010. 19:45

    Nevjerojatno da se uvijek javljaju oni koji nemaju pojma o tome što je kvalitetan film, ali zato misle da su pozvani da omalovažavaju i pljuju po nečijem trudu i radu! "Crnci" su itekako kvalitetan film, a to što ga pojedinci ne razumiju i pišu ovakve nebulozne komentare, govori više o njihovoj intelektualnoj razini, negoli o samom filmu! Nagrade koje je film osvojio na domaćim i stranim filmskim festivalima dovoljno govore o njemu samom, kao i to da je hrvatski kandidat za Oscara!

    Uz "Kenjca", "Crnci" su najbolji hrvatski film snimljen u zadnjih 20 godina! Dojmljiv, atmosferičan, tjeskoban, sa sjajno isprofiliranim istraumatiziranim likovima vojnika koji se nalaze "na rubu", te nadasve aktualan (aluzije na mučenja zarobljenika, što nam je svima poznato iz suđenja Branimiru Glavašu), "Crnci" su najbolji hrvatski film ratne tematike (u kojem nema ni ratnih borbi niti vidljivog neprijatelja) u kojem je naglasak stavljen isključivo na portretiranju likova i njihovim karakterima!

    Iznimno težak i sumoran, film svakako nije za svakoga! Preporučam ga isključivo ljubiteljima kvalitetnih filmskih naslova! : )

     


    Auran

    Auran @ 7.8.2010 0:44Istina je da naši prikazuju cenzurirane verzije filmova! Prije koju godinu su prikazali iskasapljenu verziju Mad Maxa u kojoj su bile izrezane sve "kontroverzne" scene nasilja i one koje su samo aludirale na to poput scene u kojoj Max daje motoristu pilu da si odreže ruku. Što se tiče Patriota, film je sasvim solidan, a Mel Gibson u svom elementu ultimativnog heroja, patnika i obiteljskog čovjeka, nešto između Mad Maxa i Williama Wallacea! Ratne scene su majstorski režirane i prava su gozba za oči po pitanju šarenila uniformi! U svakom slučaju američka limunada dobrog okusa za ugodnu večernju razbibrigu i dozu ratne akcije! Tko film još nije pogledao neka to učini! Cool
     
     
    Tko bi rekao da je ova dva komentara napisala ista osoba. 
     
    Drago mi je da "CRNCI" nije "ugodna večernja razbibriga i doza ratne akcije".
     
    Film neću komentirati iz osobnih razloga, jer bi komentar bio vrlo pristran. 
     
  • #6
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 19.11.2010. 20:01

    Nevjerojatno da se uvijek javljaju oni koji nemaju pojma o tome što je kvalitetan film, ali zato misle da su pozvani da omalovažavaju i pljuju po nečijem trudu i radu! "Crnci" su itekako kvalitetan film, a to što ga pojedinci ne razumiju i pišu ovakve nebulozne komentare, govori više o njihovoj intelektualnoj razini, negoli o samom filmu! Nagrade koje je film osvojio na domaćim i stranim filmskim festivalima dovoljno govore o njemu samom, kao i to da je hrvatski kandidat za Oscara!Uz "Kenjca", "Crnci" su najbolji hrvatski film snimljen u zadnjih 20 godina! Dojmljiv, atmosferičan, tjeskoban, sa sjajno isprofiliranim istraumatiziranim likovima vojnika koji se nalaze "na rubu", te nadasve aktualan (aluzije na mučenja zarobljenika, što nam je svima poznato iz suđenja Branimiru Glavašu), "Crnci" su najbolji hrvatski film ratne tematike (u kojem nema ni ratnih borbi niti vidljivog neprijatelja) u kojem je naglasak stavljen isključivo na portretiranju likova i njihovim karakterima!

    Iznimno težak i sumoran, film svakako nije za svakoga! Preporučam ga isključivo ljubiteljima kvalitetnih filmskih naslova! : )

     


    Auran



    Prvo, svatko ima pravo na svoje mišljenje, a sad to što si se ti našao prozvanim braniti ovaj film i tebi se film sviđa ne znači da su svi kojima se ne sviđa intelektualno zakinuti...
    Drugo, koliko sam vidio tvoje komentare na forumu, ti svaki film poprilično hvališ, tj. još nisam pročitao neki tvoj post gdje napišeš neku manu filma i sl.

    S mog gledišta film je katastrofa u skoro svakom pogledu..dosadan i monoton..pokušava prikazati psihu vojnika, ali u tome slabo uspijeva..ajd bar je gluma zadovoljavajuća.. i također mi je zanimljivo kako mi snimamo filmove u kojima su branitelji prikazani na pretežno negativan način

    I za kraj bi se složio da film nije za svakoga :D, ali ja ga ne bih preporučio ljubiteljima kvalitetnih filmova, već onima koji se ne smatraju mainstream publikom (ako bi ga već nekome morao preporučiti)

  • #7
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 21.11.2010. 23:23

    mračan,čudan,monoton,tjeskoban,dosadan,nedorađen,prekratak(nekih 75 min).na neki način i kontroverzan zbog tematike koju obrađuje(nažalost i u 2010. je prosjecnom hrvatu nezamislivo da hrvat može pociniti zlocin/ratni/,a ljudi se u ratu lako pretvaraju u zvijeri)

    5.7/10

  • #8
    0 0

    postova:68
    aco78 @ 22.11.2010. 10:15
    Ovo je jako dobar film samo sto nije za svakoga. Jedina zamjerka mi je sto kratko traje.
  • #9
    0 0

    postova:603
    robertini @ 16.1.2012. 21:37

    Neka verzija realitya na bazi Blairwitch projecta, negledljivo!

    Mračna fotografija još ga dodatno potkopa

    Ni Gregurević to nemre izvući

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala