Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Olujna ljubav u Rodantheu

1
  • #1
    4 0

    postova:70
    mocca @ 5.11.2008. 11:12
    Olujna ljubav u Rodantheu (nije čak niti loš slobodni prijevod dosta neoriginalnog izvornog naslova Nights in Rodanthe) adaptacija je knjige Nicholasa Sparksa, autora A Walk to Remember (imdb.com/title/tt0281358), The Notebook (imdb.com/title/tt0332280) i Message in a Bottle (imdb.com/title/tt0139462).

    Romantična komedija (ne kužim koji je dio baš bio tako komičan, meni je više neka (melo)drama) za svoju ciljnu publiku traži nešto stariju (od teenagerske) populacije. Na trenutke sladunjav, predvidiv (čak i ideja oluje kao inicijatora pročišćenja je overkill) i spor. Gere (stariji, ali još uvijek zgodan) tradicionalno jednoličan (osim nekoliko trademark pokreta obrvama i širom otvorenih očiju) i Lane ostaju dosljedni već odigranim ulogama (primjerice Dr. T ili Lane u Must Love Dogs). Da, među njima postoji nešto i to se vidi na ekranu, ali na tome ostaje cijeli film. Nije vrijedan odlaska u kino. Kada ga nađete na DVDu, pružiti će vam ugodnu večer ali već sutra neće niti pomisliti na njega.

  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 6.11.2008. 0:24
    Bilo bi lijepo da je više ovakvih korisnih komentara da znamo što se isplati pogledati. Bravo Mocca. Smile
  • #3
    0 0

    postova:2
    lulu @ 9.11.2008. 19:38

    Meni se film jako svidio, ali vjerojatno zato jer sam ljubiteljica ljubića.

    U kinu sam bila najmlađa populacija je bila 20+. S obzirom da je film rađen po knjizi dobro su ga napravili :)

  • #4
    0 0

    postova:33
    majav @ 24.8.2010. 21:17

    knjigu nisam čitala, ali mi se film jako dopao!!!! od autora knjige čitala sam knjigu "zima za dvoje" , al nisam gledala film, al ako je dobar barem na pola ko knjiga onda otkupljujem "zewa"-u!!!!!!!Wink 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala