Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hachiko: Priča o psu

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:11
    gogs12 @ 20.4.2019. 21:36
    odličan
  • #32
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 25.12.2019. 21:08

    Film je genijalan, ali ga nikako ne preporučam gledati. Ako ste pametni, poslušati ćete me. Ovo gledati mogu samo mazohisti. Sve sam suze isplakala. Nisam došla k sebi mjesec dana!

  • #33
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 2.2.2020. 14:22

    Dirljiv i emotivan film, koji po mom mišljenju ne prelazi u patetiku iako se neki vjerojatno neće s tim složiti. Netko je napisao da ovakvi filmovi mogu stvoriti pogrešnu percepciju o pasminama koje su u centru radnje. Istina. Tako je bilo s bernardincima i s dalmatinerima koji su nakon "101 dalmatiner" postali žrtvama masovnog uzgoja, jer su ih ljudi htjeli, a nisu se informarali o njima. Akita je nezgodna pasmina koja nije za svakoga.

  • #34
    0 0

    postova:14
    garbo @ 2.2.2020. 20:25
    Gledam ponovo večeras. Ako ne zaspim. 😀
  • #35
    0 1

    postova:81
    ahernar @ 19.6.2021. 22:10
    Tja, izgleda da imam kameno srce jer film ne samo da me nije rasplakao, nego me iritira forsiranje sladunjavosti (slatki pogled šteneta, naglašavanje bespomoćnosti malog bića...). ... Inače, ne mislim da baš samo psi imaju tu ekskluzivu na status "najboljeg prijatelja". SVAKA životinja uzvraća točno onoliko ljubavi koliko dobije. Mene je moja mačka godinama čekala pred ulazom - gdje joj je bilo puno teže, nezaštićeno i hladnije nego na njenom mjestu, i unatoč činjenice da dolazim doma neredovito i nepredvidivo. Čekala bi me satima - vjerujem zato što je savršeno znala tko je jedini odgovorio na njenu molbu za pomoć kad ju je udario auto pa potom još izgrizao pas. ... I kornjača će vam pokušati uzvratiti glasom iz svog grla koje nema glasa - nakon što joj mjesecima pričate i pjevate. ... Ukratko, pas ili bilo koji ljubimac ima ponašanje koje je točan odraz postupanja prema njemu. ... U filmu mi se sviđa "pogled očima psa" (odozdo, crno-bijelo) - što autor čini i u drugim svojim filmovima. ... I da, vjerujem da se ženska splašila kad joj je liznuo petu - ni meni ne leži "ljubav u troje". ... Film je razvučen i jedva za 6,5/10, ali glavni "glumac" je za 10/10 zbog ljepote, glume i dresiranosti. ... Idem, Žućo me zove...
  • #36
    0 1

    postova:49
    bruce_lee @ 20.6.2021. 16:11

    Film nema veze s vezom. Akte su tvrdoglave i opasne. Ovo spada u fantastiku. Japanci su smislili tu priču i sagradili spomenik pesu, nacionalnom blagu, prema kojoj su onda snimili film i komercijalizirali rasu. Ocjena 2 samo zato sto postujem putina a on posjeduje jednu akitu.

  • #37
    0 0

    postova:348
    masina @ 19.10.2021. 22:19
    E bruce_lee pravi si mentol. A meni samo smeta sto su ovakav tuzan film pustili na cinestar comedy. Mislim,sta, nisu imali nikakav smijesan film pa ubace ovako nesto..
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala