Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubojice cvjetnog mjeseca

1
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.12.2023. 19:32
    Jedan od onih filmova koje se mora pogledati. Dugačak film, ali film vrijedan svake minute gledanja, Usuditi ću se i usporediti ovaj film sa filmovima Godfather. De Niro i Di Caprio, odlični u svojim ulogama.
  • #2
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 13.12.2023. 20:13

    Meni je film dobar. Jako spor ,ali stalno gradeći radnju prema spoznaji o monstruoznim ubojstvima, za koje, je več na početku sve kazano, ali ostavlja gledatelja u stanje nevjere u stilu "ma čekaj malo, šta su svi ludi". I jesu !

  • #3
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 16.12.2023. 22:24

    Ja ću se usuditi ovaj film usporediti s Shutter island. Jedino su mi to dva loša filma od Scorsesea. Ništa me nije šokiralo, dirnulo, zainteresiralo, fasciniralo... Gluma isto tako. DiCaprio glumatao Branda sa onim spuštenim ustima, De Niro ko De Niro zadnjih godina, ništa posebno. Još da bar kraće traje možda bi i bilo nešto. Ovako samo jedno veliko razočaranje.

  • #4
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.12.2023. 12:26

    sam događaj po svojoj jacini i dramaticnosti nadmasuje film, ali hvala Scorseseu sto ga je uopce snimio i ukazao na tu tragediju koja se tamo desila

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala