Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Batman

1
  • #1
    1 0

    postova:2528
    bearfoot @ 27.4.2022. 20:35
    Nakon 20ak min sam odustao..možda drugom prilikom...to je Film više kao nemremsratman...filmovi sa batmanom su bili nekoć zabavni i atraktivni, a ne ovakve mlake i dosadne splačine.
  • #2
    0 0

    postova:606
    robertini @ 28.12.2022. 22:56

    Probao sam zasad gledati ČAK  1 sat i 34 min!! Mršti se

    Za razliku od kolege Bearfoota zamijetio sam elemente Fast&Furious, filma Sedam, Burtonovog Batmana i dakako Jigsawa (danas kao da publika ne može bez dijaboličnih suludih zamki....

    Atmosfera filma je stalno mračna...muzika nezanimljiva. Čovjek se pita zašto bi neki, realno rečeno - mulac, obavljao zajebanu ulogu zaštitnika slabijih...

    Zagonetke Riddlera su....na razini 1. srednje. 

    Zanimljiva ideja u filmu je što ni Pingvin, pa ni Catwoman nisu neki zakrabuljeni superjunaci....to su ljudi kao i ostali među nama, Pingvin je kao neki šef noćnog bara, bez karizme niti čudnovatosti poput onog što ga je odglumio maestralno De Vito. Slično vrijedi za Catwoman. Riddler s druge strane ispada opakiji lik i valjda jedini koji drži napetost u filmu....Alfred je pak TOTALNO NEZANIMLJIV, čovjek se pita kako je uopće postao batler - spoiler alert - strada u filmu....

  • #3
    1 0

    postova:606
    robertini @ 2.1.2023. 22:38

    Update - pogledao cijeli film.

    I dalje je rubbish! 

    Nedavno sam pak pogledao Viteza tame i Batman - Povratak koji su dalekooo bolja Nolanova izdanja od ovog smeća

  • #4
    1 0

    postova:2528
    bearfoot @ 3.1.2023. 14:07
    Yep...shitara...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala