Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kako uloviti neženju?

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    puding @ 27.1.2019. 21:33
    Nemojte slucajno ici pogledati ovaj film I izgubit vrijeme... Negledljivo
  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 28.1.2019. 13:55

    Hm... po traileru naslućujem da je riječ o glumi "s jedne od prvih čitalačkih proba", o partnerstvu bez kemije i bez ideja :-/ Scenarij je guba, likovi su neobični i film definitivno ima predispozicije, ali iz trailera djeluje kao da jednostavno uloge nisu sjele... A volim i njega i nju. Budem pogledala kad bude dostupno na tv...

  • #3
    1 0

    postova:19
    marigoldspark @ 6.2.2019. 23:02

    Keanu Reeves nema čestitih ostvarenja još od 2013. godine. Zamisli su možda dobre, ali on kao da više nema prevelikog interesa, bezličan je i neuvjerljiv. Stoga gospodine, kupite si Ferrari i uživajte u krizi srednjih godina. Ovo nije izrečeno s nimalo zlobe budući da sam u njega zapravo zaljubljena.

  • #4
    1 2

    postova:22
    budha @ 7.2.2019. 20:14

    Najbolji film od Keanu Reeves i Winona Ryder i još jedan dokaz da ocjenama na IMDB-u ne treba vjerovati.

  • #5
    0 1

    postova:19
    marigoldspark @ 7.2.2019. 22:43

    Ako je taj najbolji, kakvi su im onda drugi filmovi,  budha @? Jer ovo je očajno! Slažem se da je IMDb nepouzdan sudac jer tu isto svoje osvrte ostavljaju ljudi kao i mi ovdje. Ovo mi se jednostavno ne sviđa, bez zamjerke.

  • #6
    2 1

    postova:22
    budha @ 7.2.2019. 23:21

    Nema ljutnje, cijenim korektnu i argumentiranu diskusiju. KR mi je koma jer manje više tumači uloge u akcićima koje ja ne mogu smislit, ovo je bio jedan simpatičan film kojeg su producenti iz ničega pretvorili u nešto. Zamisli ni trenutka nije dosadan iako je radnja u biti samo između dvoje glavnih uloga ostale praktički i ne vidiš. Volim kad me iznenadi ovakav jedan potcjenjeni, nisko budžetni uradak u kojem se vidi umiježe režisera, scenarista i glumaca tu nema specijalnih efekata, kataklizmi i epskih tučnjava sa bombastičnom glazbom koja će izvlačiti film iz smeća. Pogledaj samo nominirane filmove za Oscara pa to je prestrašno, ovaj osrednji film ih sve pojede za doručak.

  • #7
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 8.2.2019. 11:11

    @Marigoldspark    :D  "budući da sam u njega zapravo zaljubljena."  Hahahha! Koliko godina imaš? Jesi li barem mlađa od ... 30? :D Keanu je strašno zgodan i privlačan muškarac. Šteta da ne snima s više entuzijazma, slažem se.   

    Heh, baš si me nasmijala... ;-)

  • #8
    1 0

    postova:19
    marigoldspark @ 9.2.2019. 17:28

    Nasmijavam ja i druge, @yuma, ali samo onda kad nema nikog drugog, inače stojim po strani. To mi dođe kao second job, znaš. A što se tiče godina, vidljivo je na profilu, međutim, nije mene Reeves privukao jer je strašno zgodan i privlačan nego poradi nečeg drugog, ali ovo je TV portal pa ću to ostaviti za neke druge mreže. Ipak, nasmijat ću ja tebe još koji put, vjerujem, jer obično nemam dlake na jeziku, a nemam ni šta skrivati. :-)

  • #9
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 10.4.2023. 20:10

    Film satkan od dijaloga između njega i nje. Meni se skroz svidio. Kemija između njih nije ni predviđena. U stvari, to je antikemijiski i antiromantičan film (naročito scena sexa u prirodi), što je pravo osvježenje u usporedbi sa svim onim jednodimenzionalnim ljubićima koje štancaju ko na traci. Razgovori prepuni sarkazma, taj prijezir prema tradicionalnom poimanju romantike, racionaliziranje svega i svačega, meni se baš dopalo. Ne bih filmu dala desetku, ali sigurno ću ga jednom ponovo pogledati.

  • #10
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 15.4.2023. 22:39

    Ajme evo okrećem program, Winonina gluma je negledljiva!!! 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala