Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bravo!

1
  • #1
    1 0

    postova:92
    ichglotztv @ 5.1.2019. 21:56
    Wow, ovaj film ne ostavlja ravnodušnim. Priča je složena oko dijela povijesti Rumunjske kada su Romi bili robovi, a radnja je smještena u prvu polovicu 19. stoljeća. To je povijest o kojoj ja osobno nisam imala pojma, i ponovo me podsjetila na to koliko je "mainstream" povijest ograničena na "velike" narode, dok o "malim" narodima skoro pa ništa ne znamo, pa čak niti o susjedima. Film je snimljen u crno-bijeloj tehnici što je šteta jer bi fotografije prirode zasigurno bile zadivljujuće, da su u boji. Gluma je odlična, a dojam je, da glumi i puno naturščika. Dijalozi su mi iznimno zanimljivi, protkani narodnim uzrečicama i sirovim humorom. Količina političke nekorektnosti je zapanjujuća, ali i osvježavajuća u današnjem dobu traženja dlake u jajetu. Svakako preporučam pogledati ovaj film, on je nešto sasvim drugačije nego što smo navikli vidjeti u programima.
  • #2
    0 0

    postova:1
    malika2 @ 6.1.2019. 17:37

    Super film. ali to je loša kopija! Našao sam stranicu za gledanje filmova visoke kvalitete. Mislio sam da to žele gledati. Pogledajte Full HD film ovdje >>>> full.watch/aryapm2

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala