Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Surogati

1
  • #1
    0 1

    postova:1
    mela @ 18.10.2009. 14:43
    nervira me ovaj glumac film nije nesto
  • #2
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 25.1.2010. 13:54
    Pogledao ga, nije loše ali nije ni nešto. Ona frizurica na sorugatu glavnog glumca, koma! Fuj!
  • #3
    3 0

    postova:44
    carol @ 12.4.2010. 0:42
    Radim u videoteci tako da čujem dosta komentara članova o filmovima pa tako i o ovom. Žao mi je što se većini ljudi ne sviđa. Ne znam zašto,meni je jako dobar.
  • #4
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 13.3.2011. 15:17

    film mi se ne sviđa, cijela priča je nategnuta, iako je tehnički dobro napravljen,

    ne razumijem zašto svi surogati moraju biti lijepi i savršeni?? svi znaju da su surogati!!!

  • #5
    3 0

    postova:599
    lordadamko @ 13.3.2011. 17:10

    film mi se ne sviđa, cijela priča je nategnuta, iako je tehnički dobro napravljen,

    ne razumijem zašto svi surogati moraju biti lijepi i savršeni?? svi znaju da su surogati!!!


    bearfoot


    meni je film dobar a bear, ti sam ovim zadnjim se ocigledno salis jel?! :S

    pa de molim te pogledaj bilo koji avatar ili nick na ovom forumu...zasto svi imamo neke likove iz crtića/bajke/filma ovo ono kad dobro znamo da tako neizgledamo...isto to vazi i za nickove...

    zasto si cure mažu kapke roza kad dobro znamo da im to nije normalna bolja...

    zasto na fbu 99% ljudi stavlja samo slike na kojima su "ispali dobro"...

    zasto se uređujemo do besvjesti i oblačimo najbolje košulje/haljine kad idemo subotom ili bilo koji dan/noc "u zivot"...

    mislim da je vrlo ocigledno cemu ljudi teze, pa da imaju nakraju izbor da kontroliraju robota koji bi bio nalik na njih sumnjam da bi neko napravio apsoultno identičnog sebi ;)

  • #6
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 14.3.2011. 0:00


    meni je film dobar a bear, ti sam ovim zadnjim se ocigledno salis jel?! :S

    pa de molim te pogledaj bilo koji avatar ili nick na ovom forumu...zasto svi imamo neke likove iz crtića/bajke/filma ovo ono kad dobro znamo da tako neizgledamo...isto to vazi i za nickove...

    zasto si cure mažu kapke roza kad dobro znamo da im to nije normalna bolja...

    zasto na fbu 99% ljudi stavlja samo slike na kojima su "ispali dobro"...

    zasto se uređujemo do besvjesti i oblačimo najbolje košulje/haljine kad idemo subotom ili bilo koji dan/noc "u zivot"...

    mislim da je vrlo ocigledno cemu ljudi teze, pa da imaju nakraju izbor da kontroliraju robota koji bi bio nalik na njih sumnjam da bi neko napravio apsoultno identičnog sebi ;)


    LordAdamko

    nisi me shvatio...

    drugo je šminkanje, dotjerivanje, plastične operacije, gluma, pretvaranje kad si vani, a doma svi smrdimo i prdimo...

    ali u filmu su svi surogati vani!! svi!! i svi znaju da su svi surogati!!! koja je svrha ljepote u surogatu!!! ona ne govori ništa o vlasniku, osim možda da ima novaca za surogat savršene ljepote...

    koja je uopće  svrha surogata?

  • #7
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 14.3.2011. 1:37

    e jbga sad moja ti je preporuka da film pogledas jos jednom onda...

    ja sam sam se i previse raspiso na proslom postu Laughing

  • #8
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 30.4.2016. 19:14

    baš me zanima...

  • #9
    1 0

    postova:207
    arina @ 2.5.2016. 1:52
    Ne mogu vjerovat da je taj film bio kinohit.
  • #10
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 30.5.2016. 20:43

    Slabašno.

  • #11
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 28.12.2017. 23:08
    Retardiran film u mozak.Redatelju bi nakon ovog filma trebalo zabraniti snimati filmove.Radnja ocajna. 1.8/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala