Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Put do slave

1
  • #1
    1 3

    postova:277
    marlonbrando @ 26.12.2015. 19:04
    Odlična priča, izvrsni efekti, dobra gluma i sveukupno gledajući - prosječno filmsko ostvarenje.
  • #2
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 24.1.2016. 1:21

    ovo je najlosiji zemeckisov film,u stilu bajke za malu djecu iz walt disney ducana,jedva navucena ocjena 7 /10,vecii dio filma do pred sam kraj totalna gnjavaza,glavni glumac manican (ne znam kakav je taj petit u stvarnom zivotu),moguce isto  zvekan ,pa me ne cudi da ga je ostavila ona zenska (ako ju nisu izmislili) i pobjegla natrag u francusku..
    ok, homage new yorku,zrtvama,tornjevima, ali toliko jeftine patetike

  • #3
    2 1

    postova:1090
    yuma @ 22.9.2018. 22:02

    Od prve minute žestoko iritantan film, ponajprije  (možda i jedino) zbog očajnog glavnog glumca, užasan naglasak, glupa energija, folirant, fizički neuvjerljiv, antipatičan.. Osim što je iritantan, nemam drugih većih  zamjerki na film  za sad (sad sam na 15. minuti). Ne znam.jel ću izdržat do kraja 

  • #4
    2 1

    postova:1090
    yuma @ 22.9.2018. 22:14

    Evo ne mogu... Zatukla bi i njega i režisera na kraju. Zašto?  Izdvajam dva primjera: 1) Trebao mu je na sceni gdje ovaj hini da nateze uže po prvi put, uz mentorstvo Kingsleya, reć : stari, snimat ćeš mi ovu scenu dok ne budeš bio uvjerljiv makar ja otišao na noćni odmor pa ti kamerman ostane u noćnoj smjeni a čistačica ti ne odobri da si je uvjerio." Drugi: nakon što je kao hodač po žici pao u rijeku, u tom se plićaku srušio brat bratu 7-8 puta, ponovno katastrofalno glumeći nespretnost. Užasna scena, ja bi ga tukla kolko je loš jaoooo. Znači posao redatelja je usmjerit glumca ali očito ni redatelj nije imao viziju i ideju pa su to samo tako snimali pa kako bude.

    KATASTROFALAN FILM, negledljiv :-(

    Ko mi ne vjeruje nek pregleda te dvije scene, na prvih 20-25 minuta su...

  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 24.1.2022. 18:45
    Strasno. Glavni glumac, nula. Inace je nula u bilo kojem filmu. Preskociti obavezno..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala