Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Anonymous - video poruka!

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 5.10.2013. 9:48

         Ovaj Anonymous video uradak se na kraju obraća građanima Hrvatske i savršeno se uklapa u raspravu koja se potegla neki dan na ovom portalu, te ga se može smatrati svojevrsnim epilogom na tu i slične teme.  

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.10.2013. 13:30

    Gdje je bila ta rasprava ?

    Što se tiče anonymusa, moj stav je da trebaju izaći iz sjene, skinuti maske i povesti svijet u pravom smjeru.

  • #3
    0 0

    postova:311
    auran @ 5.10.2013. 14:52

         Uz članak naslova "Isusovo uskrsnuće postaje hollywoodski triler". Na žalost za sada je jedina šansa nastupanje i iznošenje ideja pod maskama pošto su svi oni koji su se do sada sukobili sa sustavom bez maski jako loše proveli. Dovoljno se prisjetiti sudbina Valerie Plame, Joea Wilsona, Bradleyja Manninga, Edwarda Snowdena... Da nabrojim samo neke. Podjele su umjetno stvorene i njih trebamo prevladati jer se svima nama loše piše ne počnemo li nastupati zajednički i složno protiv sustava koji sve jače steže omču kontrole oko svih nas. Ako se uzme u obzir kamere kojima su ispremreženi čitavi gradovi, te softverski programi koji u masi mogu raspoznavati lica i pratiti ljude u njihovu kretanju, maske su jedini način zaštite i otpora tiraniji koja postaje sve vidljivija na svakom koraku.

     
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.10.2013. 21:11

    Gdje je bila ta rasprava ?

    gorlock

    Evo, ovdje:

    https://mojtv.hr/forum/tema/10/7689/3/isusovo-uskrsnuce-postaje-hollywoodski-triler.aspx

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.10.2013. 21:27

    Hvala na linku Aya ali i tebi @Auran.

    Vidim da si se Aya poželjela kvalitetne rasprave he heh....

    Što se pak tiče anonyumsa, rekao sam svoje ako su u pravu i ako ih doista toliko ima u svijetu nemaju se razloga skrivati već razotkriti, da se doista vidi koliko je to ljudi "anonymus"

    Kada bi anonymusi u čitavom svijetu izašli u isto vrijeme na ulice ali bez maski onda bi to bila prava stvar, ovako uvijek će biti nitko i ništa, prazne riječi....

    Nemaju se razloga skrivati iza maski, osobito ako su u većini....

  • #6
    0 1

    postova:1962
    aya @ 5.10.2013. 21:32

    Ne znam zašto mi neće potcrtat link???

  • #7
    2 0

    postova:2531
    bearfoot @ 6.10.2013. 10:49

    teška debilana sve skupa...za povodljive i dokone budale koje moraju u nešto i nekoga vjerovati, ma što to bilo...i ono sranje o rvatima...pa mi smo najgluplji narod na ovim prostorima...dokaz tome biti će pobjeda kradezea na sljedećim izborima...ima tu par rečenica univerzalne istine koja je jasna svakom imalo samosvjesnom čovjeku ali ostvarenje takvog cilja zahtjeva borbu čovjeka protiv vlastite prirode koja je utkana duboko u našim genima..."većina" ima jedino smisleno znaćenje u tome što je potrebna da "manjina" dođe na vlast i "striže" većinu...komunizam kao ultimativno najpravednije društveno uređenje utopija je je upravo zbog ljudske prirode, ne samo ljudske već prirode opstanka svih živih bića, a to je borba za sebe i svoj interes i svoju dobrobit, a to je rijetko ili nikada od općeg dobra...razloga zbog kojih ljudski rod generalno neće nikada doseći potreban nivo svijesti da bi zavladao komunizam je nebrojeno mnogo i opisani su u mnogim pisanim materijalima socijalno političke tematike a najčešće su razlozi uzročno posljedično vezani uz čovjekovu psihu...evo sad pokušaja Švicaraca...to je pravi put borbe u današnjem društveno političkom okruženju a ne glupe maske i glupi apeli na tragu "vjerovanja" u ovo ili ono....

  • #8
    0 0

    postova:311
    auran @ 6.10.2013. 13:45

         Bearfoot, s većinom toga što si napisao se slažem, ali, kao i uvijek do sada, počinjemo diskutirati o nebitnome. Ovdje nisu važne maske i tko se iza njih krije, već što je rečeno i što možemo napraviti po tom pitanju. Smisao ovog videa je natjerati nas da se zamislimo. No rješenje nije u tome da i dalje ustrajavamo na ukopanim i nadasve glupim podjelama na crvene i crne, nacionaliste i komuniste, vjernike i ateiste, esdepeovce i hadezeovce i sl., već upravo da njih prevladamo i shvatimo da su sve te podjele lažne i u potpunosti nevažne, jer svi mi, neovisno o opredijeljenosti i pripadnosti, živimo u istom sosu i suočavamo se s istim problemima iz dana u dan. U govnima smo svi zajedno, stoga moramo naučiti biti složni, podupirati jedni druge, razmjenjivati informacije i zajednički tražiti izlaz, jer drukčije nemamo šanse. Za početak trebamo prestati razmišljati na način što je dobro za mene i hoću li od toga imati koristi, te početi misliti i djelovati na način što je dobro za sve. I još nešto, sve inicijative moraju kretati iz naroda i biti realizirane od naroda. Političari ionako misle samo na sebe i svoju korist da bi obratili ikakvu pozornost na potrebe ljudi koje bi trebali zastupati i voditi. Na njih više nesmijemo i nemožemo računati, promjene mogu donijeti samo ujedinjeni i složni ljudi, nitko drugi. 

  • #9
    1 3

    postova:260
    franz88 @ 6.10.2013. 17:04

    sad bude Vam Vas franz malo otpjevao - cisto da se skulirate s obzirom na temu o kojoj deprirate non stop..

    Imam RJESENjE

    .. imam plan za taj dan 88 - zaokruzite pod rednim brojem listic 88.

    - to je to brate, to je to za te, sve za dobro raspolozenje, sto sati plesa, halucinacije me pale - daj tonu, jel moze na rate.. da ponesem malo za sve Hrvate

    - vidim zvijezdane staze, zute i plave, kristale, bonbone sto lizu se i pale

    - dobro je za mozak, vise nema briga, al malo Ti se riga, uzmi jos vitamina aa

    - kupio sam kod nekog lika, listic 88, difens liga vlada, jet set stvara, otvaraju se trgovine, bogati tate kupuju aute, obozavam shoping, totalno uzbudi,american kartica sve plati, kaj je jos super-za osamnajsti rođendan mini kuper...

    to je taj svijet za tebe.... franz88 - glasaj za listic 88!!

  • #10
    1 1

    postova:2531
    bearfoot @ 6.10.2013. 17:21

    ja uopće ne diskutiram...

  • #11
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 6.10.2013. 22:19

    Bravo @franz88 daj se kandidiraj pa da zaokružim  Smije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala