Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

E3 2013: PS4

1
  • #1
    2 0

    postova:1130
    mario @ 11.6.2013. 17:22

    Itko pratio Sonyjevu konferenciju?

    Novi Playstation mi se čini kao potpuni win. Jeftin (399$), nije ograničen sa "always online" DRM-om, mogu se prodavati i kupovati rabljene igre, uglavnom, osvojili su bodove na svemu onome na čemu je Microsoft faila. Da ne govorim o izvrstnim eksluzivnim naslovima (osvojili su me sa novim Kingdom Hearts, 8 godina čekanja XD)

    Mislim da se već zna pobjednička konzola nove generacije  Smije se

    Evo slije nove plejke -> https://imgur.com/a/rxjcu#0

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 11.6.2013. 17:39

    jep, Sony je ''pomeo'' pod s Microsoftom Smije se

    najbolje mi je što se PS pretplata prenosi sa PS3 na PS4 pa ću od sljedeće godine dobivati i igre za PS4...kad jednom kupim PS4 (tamo za neke 3-4 god.) već ću imati hrpu igara Cool

    što se tiče ekskluziva, tu je Sony oduvijek jači od Microsofta...zato i imam doma PS3, a ne XBOX360...

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 11.6.2013. 17:45

    Ja sam PS3 generaciju preskočio, ali PS4 mi izgleda kao must buy. Čuo sam za tu caku, kad si pretplatniku PS dobivaš neke igre, čak i AAA naslove, to mi je baza. 

    Vidio sam da su i kod nas krenule prednarudžbe, kažu i da cijena neće biti veća od 3900 kuna.  Koliko se sjećam PS3 je na izlasku bio oko 5000kn. Ma meni je Kingdom Hearts III dovoljan razlog da ga kupim, nostalgija proradila Smije se

  • #4
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 11.6.2013. 18:55

    pretplata na PS Plus je 365kn godišnje dobio sam 3 mjeseca gratis jer sam uzeo dok su bile uskršnje akcije...dobiješ odmah 10 naslova svaki mjesec još najmanje 3, od kojih je barem jedna AAA naslov (Demon's Souls, Mass Effect 3, Red Dead Redemption, Uncharted 3, Hitman Absolution, XCOM, Kingdoms of Amalur itd.)...

    za PS4 će se prve godine dobivati jedna igra mjesečno, što će vjerojatno povećati kasnije...meni bolji deal nego da kupujem igru po igru na disku, u biti ni ne stignem ni odigrati sve što mi daju Smije se

    što se tiče Kingdom Hearts-a, ove godine bi trebao izaći Kingdom Hearts HD 1.5 ReMix na PS3 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala