Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mir s vama komentatori

1 2
  • #16
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 11:17


    Jedno od osnovnih pravila komentiranja na portalima je zabrana iznošenja bilo kakvih privatnih podataka o drugim komentatorima bez njihovog izričitog dopuštenja!

    Iznošenje tuđih imena, adresa i brojeva telefona je NEDOPUSTIVO!


    buzdovan
    Smiri svoju prijateljicu.
    Sve smo to već prošli.
    Nema ničeg novog, prva je počela !
    Za crnu guju,vemi,nebojšu i sve njene logove, sam ja ograničena osoba, možda i za tebe, nema veze svako ima pravo na svoje mišljenje, ali nema pravo drugog zaskakivati na svakom komentaru !
    Bude li skakala i dalje za mnom, poslat ću joj opomenu i na kućnu adresu.
    Neka ona provjeri svoj mentalni sklop.
    JA      NISAM     NIKADA  NIKOGA  GNJAVILA, NITI  PRATILA   PO  NI   JEDNOM   PORTALU   !
    SMIRI    SI   CRNU   GUJU !
    Poznajemo se dugo, od kuda je nebojša log to znamo, njen način pisanja kada se logira kao ja isto, i program koji si mi dao za provjeru od kuda se netko registrira imam.
    Nikada nisam bila protiv tebe, niti sam ti nešto loše napravila, a ovo tu je sada bez veze.
    Ja smetam i sada treba po meni, kaj ti je to stvarno normalno !
    Stari prijatelju znam koliko si zaštitnički naklonjen prema vemi guji, ali ja joj se neću dati zezati, bez obzira na tebe !
    Lijepi pozdrav ! 

  • #17
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 11:19

    Ako netko zna kakav portal za intelektualno zakinute osobe neka hitno napiše adresu!

    H I T NO !

    Adresu napisati polako i velikim slovima.

    Bokić!

    Pusa, pusa!


    IQ_80
    Fakat ti je hitno, ovim načinom si piskarala po 24sata i javila mi da se malo zezaš !
    Ne brini ti za mene Vedrice draga, brini se za sebe !
    Nije ti ni pamćenje baš za pohvalu ! 

  • #18
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 11:34

     buzdovan, ispričao si joj krivu verziju o meni.

    Tvoja gujica mi piše da ću vidjeti kada joj pukne film, itd. sve prosto.

    Vidim da si joj donekle u izskrivljenoj verziji prenio ponešto o meni iz vremena dopisivanja, jer dobro znam kome sam što pisala.

    Bilo bi pošteno da joj savjetuješ da mene ostavi na miru !

    To što piše da bude tu stavila da mene i moju djecu tuče muž i slične gluposti si obične laži.

    Ako želi da ju moj muž tuži zbog klevete, onda nek piskara gluposti.

    Nikada nisam dobila PROSTIJE   PISMO   OD  ŽENSKE   OSOBE   !

    MIR   SA   CRNOM GUJOM   ZA   MENE   NIKADA   VIŠE    NE   DOLAZI     U     OBZIR    !
    NE   PODRŽAVAM   NASILJE  NI U KOJEM OBLIKU    ! 

  • #19
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 12:43

     buzdovan, ispričao si joj krivu verziju o meni.

    Tvoja gujica mi piše da ću vidjeti kada joj pukne film, itd. sve prosto.

    Vidim da si joj donekle u izskrivljenoj verziji prenio ponešto o meni iz vremena dopisivanja, jer dobro znam kome sam što pisala.

    Bilo bi pošteno da joj savjetuješ da mene ostavi na miru !

    To što piše da bude tu stavila da mene i moju djecu tuče muž i slične gluposti si obične laži.

    Ako želi da ju moj muž tuži zbog klevete, onda nek piskara gluposti.

    Nikada nisam dobila PROSTIJE   PISMO   OD  ŽENSKE   OSOBE   !

    MIR   SA   CRNOM GUJOM   ZA   MENE   NIKADA   VIŠE    NE   DOLAZI     U     OBZIR    !
    NE   PODRŽAVAM   NASILJE  NI U KOJEM OBLIKU    ! 


    Arnol

    Ne znam što izvodiš, ali tebi definitivno treba zabraniti pisanje na forumima i portalima!

    Pišeš neviđene pizdarije i strahote!

    Stvaraš takav nered i pišeš takve nebuloze da ponekad pomislim da ti je potrebna stručna pomoć!

    Zašto ne pustiš ljude da komentiraju i pišu!? Jebote, od jedne rečenice ili komentara koji krivo shvatiš počinješ stvarati cirkus, provodiš nekakve svoje istrage, insinuiraš i prelaziš sve granice pravila ponašanja!

    Evo, iskreno gledajući što pišeš i što izvodiš, imam osjećaj da u tvojoj glavi nešto ozbiljno ne štima!

    Ljudi se mogu posvađati u životu, mogu imati različita mišljenja i stavove, mogu pasti i teške riječi, ali i u raspravama kao i u ratu postoje pravila ponašanja!

    Ti se hraniš svađama, raspravama, istragama, klanovima, stranama...

    Drži se teme, piši što god želiš i prestani praviti nered gdje god se pojaviš!

    Kakve tužbe, kakva privatna pisma!?

    Daj prestani od portala stvarati svoj balkon na kojem sušiš prljavi veš! 

    KATASTROFA!



     

  • #20
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 14.2.2009. 13:35

     buzdovan, ispričao si joj krivu verziju o meni.

    Tvoja gujica mi piše da ću vidjeti kada joj pukne film, itd. sve prosto.

    Vidim da si joj donekle u izskrivljenoj verziji prenio ponešto o meni iz vremena dopisivanja, jer dobro znam kome sam što pisala.

    Bilo bi pošteno da joj savjetuješ da mene ostavi na miru !

    To što piše da bude tu stavila da mene i moju djecu tuče muž i slične gluposti si obične laži.

    Ako želi da ju moj muž tuži zbog klevete, onda nek piskara gluposti.

    Nikada nisam dobila PROSTIJE   PISMO   OD  ŽENSKE   OSOBE   !

    MIR   SA   CRNOM GUJOM   ZA   MENE   NIKADA   VIŠE    NE   DOLAZI     U     OBZIR    !
    NE   PODRŽAVAM   NASILJE  NI U KOJEM OBLIKU    ! 


    Arnol

    Arnol


  • #21
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 18:44



    crna_guja
    TO    TI    ZNAČI     DA   NE   ŽELIM   VIŠE    NIKAKVOG   KONTAKTA   S   TOBOM, OSIM AKO   SE   ISPRIČAŠ ! ŠTO  TI   NEČEŠ !
    SRETNO   TI   BILO   SA   SVIM   OSTALIM   KOMENTATORIMA !
    KOD   MENE  SI  ODABRALA   SVOJIM PONAŠANJEM PREMA MENI   NIŠTA !
    NISI RAZUMJELA  NIŠTA,   NI  MIRA , NITI  NIČEG   DRUGOG !
    Valjda je sada razumljivije ! 

  • #22
    0 0

    postova:6
    entoni @ 14.2.2009. 19:30

    ...hoće li me netko naučiti kako se postavljaju ove sličice gdje se odvaljujem od smijeha i valjam po podu. 

    arnol dušo smiri se ... popij dvije tabletice xanaxa pa komentiraj ... ti stvarno hoćeš da ja puknem od smijeha ?

    hahaha još ne shvaćaš tko sam ja ? ja sam ja entoni... u biti ja sma ja ti si ja mi smo jedno ja u stvari dva dva ja ...jaja ... joooj sad sam se i ja  zbunila... tko sam ja u stvari prvo ja ili drugo ja? Tongue out

  • #23
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 14.2.2009. 20:45

     
     
     
     
  • #24
    0 0

    postova:5
    iq_80 @ 14.2.2009. 21:06


    Arnol

    TO    TI    ZNAČI     DA   NE   ŽELIM   VIŠE    NIKAKVOG   KONTAKTA   S   TOBOM, OSIM AKO   SE   ISPRIČAŠ ! ŠTO  TI   NEČEŠ !
    SRETNO   TI   BILO   SA   SVIM   OSTALIM   KOMENTATORIMA !
    KOD   MENE  SI  ODABRALA   SVOJIM PONAŠANJEM PREMA MENI   NIŠTA !
    NISI RAZUMJELA  NIŠTA,   NI  MIRA , NITI  NIČEG   DRUGOG !

    Valjda je sada razumljivije ! 

                           

  • #25
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 21:11

     Vidim,vidim da potičeš nasilje i imaš sve više psihičkih problema, a ja ti tu nikako ne mogu pomoći !

    Samo se ti zabavljaj ! 

  • #26
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 14.2.2009. 21:14

     Vidim,vidim da potičeš nasilje i imaš sve više psihičkih problema, a ja ti tu nikako ne mogu pomoći !

    Samo se ti zabavljaj ! 


    Arnol

  • #27
    0 0

    postova:5
    iq_80 @ 14.2.2009. 21:23

     Vidim,vidim da potičeš nasilje i imaš sve više psihičkih problema, a ja ti tu nikako ne mogu pomoći !

    Samo se ti zabavljaj ! 


    Arnol
                       
  • #28
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:43

    .. e ljudi, idete malo sad za promjenu u skladu s naslovom, a on je MIR S VAMA KOMENTATORI! i zaključajte i držite se naslova i teme! pustite svađe i arnol na miru! ipak je cura!

    von franz

  • #29
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:54

    .. e ljudi, idete malo sad za promjenu u skladu s naslovom, a on je MIR S VAMA KOMENTATORI! i zaključajte i držite se naslova i teme! pustite svađe i arnol na miru! ipak je cura!

    von franz


    franz
    E dragi franz, znaš onu : Budali je more do koljena.
    Svaka naša riječ i postupak reklamiraju nas kao osobe.
    Dvopek,šipak i jača kava pa bude i bolje, neće morat kakat po svuda.
     Nadam se da ti je veselo prošao ovaj dan zaljubljenih.
    Mislim da bi svaki dan trebao biti valentinovo.
    Začudo nije bio prevelik pritisak trgovaca.
    Moram pohvaliti na ovoj mirotvornoj stranici Mercator, imali su ove godine ona fina,fina crvena srca, čokoladnu bombonjeru .Kiss 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala