Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Muzika opcenito - Rock,metal,punk,pop....

1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13
  • #46
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 10.1.2012. 22:23
    izgleda da dilimo misljenje Smile
  • #47
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 10.1.2012. 22:28

    a sta kazete na ovu verziju rage-a?

  • #48
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 10.1.2012. 23:27
  • #49
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 11.1.2012. 11:37

  • #50
    0 0

    postova:64
    gajski @ 12.1.2012. 15:43
    Rock&Roll Lektira 90-tih
  • #51
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 12.1.2012. 17:34

    uvik mi je bia drazi aic..rip layne & mike Cry

  • #52
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 12.1.2012. 18:46

    Još ti je ostao Cantrell, i čovjek ima dobrih stvari (vide se, tj. "čuju" Chainsi u melodiji):
    Jerry Cantrell - Anger Rising
    senilno_magare
     aj ca cantrell na gitari,trujillo na basu i bordin na bubnjevima,e to je jebacki sastav!!

  • #53
    0 0

    postova:1130
    mario @ 15.1.2012. 0:15

    Evo kako sam komentirao na Planet of the Apes stvar od meni jednog od najdražih bendova inspirirana istoimenim serijalom.

    Prodigal Caesar rising
    Rolling in leaves of rage
    Swinging on vines you'll find him
    Locked in his human cage

  • #54
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 15.1.2012. 0:31
    @mario, nikad prije čuo za ovaj bend i moram priznati da sam ugodno iznenađen... odlična mi je ova stvar, preslušat će se u narednih nekoliko dana i ostatak Smile
  • #55
    0 0

    postova:1130
    mario @ 15.1.2012. 1:16
    @mario, nikad prije čuo za ovaj bend i moram priznati da sam ugodno iznenađen... odlična mi je ova stvar, preslušat će se u narednih nekoliko dana i ostatak Smile
    fox89


    Preporučujem :D Bend se prije zvao The Lord Weird Slough Feg ali nakon par albuma skratili su ime u samo Slough Feg. Ako ti se sviđa vokal baci uho i na Hammers Of Misfortune. Oni sviraju malo drugačiji đir, nekakvu mješavinu dooma i heavya... with a touch of folk ;)

  • #56
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 20.1.2012. 13:34

    kad je on u pitanju, svaka riječ je suvišna...

  • #57
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 20.1.2012. 17:54
    riječka glazbena scena je uvijek s pravom nosila nadimak alternativa. jedini dobar band koji je ikad izašao iz nje je denis and denis.
  • #58
    0 0

    postova:64
    gajski @ 20.1.2012. 19:56
    riječka glazbena scena je uvijek s pravom nosila nadimak alternativa. jedini dobar band koji je ikad izašao iz nje je denis and denis.
    karakteran

  • #59
    0 0

    postova:64
    gajski @ 20.1.2012. 20:33

    Kad smo kod Rijeke treba odat i ovim mačkama priznanje.

    Davno bješe, ženke  furaju kao rock&roll.Smile

    U odnosu na Perazićku one dodju  MegaBand. 

    Respect za Rijeku, posebit grad u bivšoj državi nešto poput Novog Sada. 

  • #60
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 20.1.2012. 22:22

         No trollin' intended Smile, al' nakon 7 godina provedenih u Rijeci, okružen tom glazbenom scenom, mogu reći da se osjećam kao da me netko pustio s robije. Prije je još možda i postojala neka svježina, iako je ni onda nisam nigdje primjetio, al' danas je sve isforsirano, prenaduto, a ono što me najviše smeta je masivna količina bahatosti. Da ne bude zabune, govorim o tzv. riječkom rocku i onome što se valjda zove punk.
         S jedne strane stari glazbenici čija je prožvakana glazba izgubila okus, dok bi' s druge redovito čuo/pročitao jadikovke lokalnih bendova i njihovih frontmena o tome kako se mladim glazbenicima ne pruža prilika a imaju toliko toga za ponudit'. I onda jednu večer izađeš van, nekim čudom opet po tko zna koji puta završiš u onom izurinirano-pobljuvanom Palachu kamo danas zalaze samo kurve, narkomani i forenzičari željni vježbe, i nažalost čuješ zvukove jednog od takvih bendova... i tako cijeeeeeeeeelu večer. Piljenje, cviljenje, zavijanje, grozna distorzija koja je nabrijana samo zato da pokrije sve moguće falševe koje gitarist (ili bilo tko drugi u bendu, pa čak i u drugom bendu koji svira u susjednoj birtiji) napravi svakih pol minute. Mislim, samo zato što sviraš punk i vrištiš u mikorofon o trulom sistemu čije truljenje izaziva trulež zbog koje truneš ne znači da ne bi trebao naučit' neke osnove, poput akorda, ili držanja ritma, ili da smanjiš distorziju sa blitzkriega na nešto pri čemu mi neće eksplodirat boca u ruci.
         Da stvar bude gora, završena je era jazza u Tunelu... which sucks big time, a netko mi je rekao da će se i Blues Festivali na Kastvu prorijediti. Al' ok, vremena i okolnosti se mijenjaju, pa tako valjda i ljudi. Iako je Tunel preš'o s jazza na trance i techno, mogu reć da mi čak i to više odgovara od ovako tužnog rocka i ispraznog punka. Like I've said - sve skupa je isforsirano i njihova kvaliteta nikako ne opravdava prostor koji im se daje. Ne znam... ne znam više ništa, pa serem gluposti... bijesan sam.
    senilno_magare

    rekao sam svaka riječ je suvišna LaughingLaughingLaughingLaughing

    nego, nisam te shvatio, jel si ogorčen na kompletnu glazbenu sceni pa i urbana koji je dio nje, ili ti je i on sam isforsiran??

    meni je on odličan jer nije svoju stil prilagođavao komercijali, nego se drži onog sa čime je i počeo (nakon laufera)...

1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala