Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pearl Jam - Live at the Garden

1
  • #1
    0 0

    postova:32
    supertramp @ 1.12.2008. 9:21
    bok
    baš sam si na novo skinul od pearl jama koncert Live at the Garden i gledam na drugom dvd-u pod dodatne stvari, pjesmu Baba O'Riley i s bendom svira neki tip, u crnoj majci, nisam ga još prije vidjel ima onak malo dužu kosu (masnu )

    znam možda netko tko je to ?
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.12.2008. 19:13
    bok
    baš sam si na novo skinul od pearl jama koncert Live at the Garden i gledam na drugom dvd-u pod dodatne stvari, pjesmu Baba O'Riley i s bendom svira neki tip, u crnoj majci, nisam ga još prije vidjel ima onak malo dužu kosu (masnu )

    znam možda netko tko je to ?
    Supertramp
    Možda bi i znao kad bi vidio tko je, daj sliku ili nešto.......
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.12.2008. 19:38
    bok
    baš sam si na novo skinul od pearl jama koncert Live at the Garden i gledam na drugom dvd-u pod dodatne stvari, pjesmu Baba O'Riley i s bendom svira neki tip, u crnoj majci, nisam ga još prije vidjel ima onak malo dužu kosu (masnu )

    znam možda netko tko je to ?
    Supertramp


    Mighty Google i Wiki to the rescue.

    Lik se zove Steve Diggle, a svira (i pjeva) u Buzzcocksima

     

  • #4
    0 0

    postova:32
    supertramp @ 1.12.2008. 20:03
    da, saznal sam da je tip iz Buzzcocksa, ali svejedno hvala
  • #5
    0 0

    postova:32
    supertramp @ 1.12.2008. 20:04
    btw, koncert je skroz dobar !
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.12.2008. 22:23

    Good is it "Jeremy Spoken" and " I Stay Alive", Nisam gledao taj koncert i nisam baš neki njihov fan ali ponešto znam o njima i oni imaju neki novi album.  Imaju par dobrih stvari.

    was one of the most popular bands of the grunge music era in the early 1990s. Before their mainstream success as "Pearl Jam", certain members had recorded successfully as Mother Love Bone and Temple of the Dog.  After vocalist Andrew Wood overdosed on heroin, guitarist Stone Gossard and bassist Jeff Ament assembled a new band, bringing in Mike McCready on lead guitar, Dave Krusen on drums, and vocalist Eddie Vedder. Naming themselves Pearl Jam, the band recorded their debut album, Ten, in the beginning of 1991.   Pearl Jam fused the riff-heavy stadium rock of the '70s with the grit and anger of '80s post-punk, without ever neglecting hooks, lyrics, and choruses; "Jeremy," "Evenflow," and "Alive" fit perfectly into album rock radio stations that were looking for new blood...Pearl Jam

    View Picture
    Pearl Jam Biography

    Pearl Jam Biography
     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala