Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alan Ford

1 2
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 30.11.2008. 23:24

    gorlock @ 30.11.2008 23:12

    SUPER Beno, nisam znao za ove crtiće, potražit ću ih na netu i torentati, vidim da ova tema mnoge od nas privlači, ja sam već otvorio mnoge, pa neka netko drugi pokrene ovu, rado ću se odazvati.

    Franz; čovječe jedva sam te skužio, pa gdje ti je križ, tek sam po tekstu zaključio da si to ti, pa naravno, ni ja ne kužim one neke tekstove na nekim jezicima, a Alan Ford je uvijek bio i ostao naš, naši dragih susjeda Talijana

    Da nastavimo razgovor ovdje a da ne zagusujemo porgresan topic. 

    Nazalost, ovo je jedina epizoda koja postoji (Alan Ford crtani) , barem nisam nasao nigdje informaciju da postoji jos koja epizoda osim "Alan Ford e il Gruppo TNT contro Superciuk"

    Davnih dana (post napisan: 2005/07/09) sam na forumu casopisa "TotalFilm" slozio "svoju postavu" za AF film (bio je topic "If I would cast..."). Posto vise ne postoji niti casopis niti stranica, primoran sam staviti ovako:

    P.S. ispricavam se zbog nezgodne velicine/dimenzija slike...

    P.P.S. nadam se da ne krsim neko pravilo ako stavljam "screenshot"  nekada daaavno postojeceg foruma... ;)  U svakom slucaju, pozdrav "starim prijateljima" s navedenog foruma/stranice, ako 'ko naleti na ovo...

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 1.12.2008. 0:33
    Dobar je casting :)... Ali ne znam koliko je Alan Ford bio popularan u Americi, a ako nije baš bio popularan teško da će se ameri odlučiti na snimanje. Možda neka europska postava.
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 1.12.2008. 10:28

    Ovaj "cast" je bio samo jedan od mnogih koje su posjetitelji foruma radili, da Hollywood zna sta valja (dakle AF a ne XMen 14 ili Blade 13 ;) ), volio bih da je ovakva postava...

    Ako se ne varam, AF nije nigdje bio uspjesan kao u bivsoj Jugi (osim Italije naravno). Nisam siguran kako bi Ameri, od kojih je vecina navikla na "mainstream" DCcomics i Marvel superheroje, prihvatili AF.

    Nisam siguran da li je "lazno sjecanje", ali mislim da je prije nekih petnaestak godina postojala Alan Ford predstava (za mlade) u jednom zagrebackom kazalist... Sjeca li se tko?

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.12.2008. 12:37

    Nemam pojma za predstavu ali mislim da je nesto i u Smogovcima bilo, neki lik kao Broj 1 sto je izgledao. Teško da će mo ikad vidjeti Alan Ford film, kako i Beno kaze, to se samo kod nas citalo. Amerikanci imaju svojih stripova za sljedeći 100 godina snimati.

    Hm, mozda on za Velikog Šefa.

     

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.12.2008. 19:22

    Ima tu još legendarnih likova, tko bi bio Cezar, kako bi pronašli psa koji liči na Nosonju, a neizostavna Bepa Joseph, što je sa Klodovikom..........

    Ma da se netko potrudi napraviti pravi crtić ali....... kako jedna od epizoda glasi "San jedne zimske noći"

    tko zna možda će i taj dan doći............

    No tko zna ako bi se trojica gradskih vjećnika potrudila, sve je moguće, a da sve protekne u redu tu je dragi inspektor Brock, ma legende......... 

    Ali ako mi nastavimo ovako pisati možda nam i opale porez na budalaštine, ali tu je slavni radnik koji danju radi za GČ, a u slobodno vrijeme za siromahe........

    moglo bi se tu puno pisati ...........

  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 1.12.2008. 19:33

    odlično, ali ne smijemo onda zaboraviti spomeniti ni ostale velikane (da se ne uvrijede), kao što je mačak Prudy, braća Rock i mister Lamp, te najpoznatiji njihov restoran u LA, starog frenda od broja jedan a to je Tobia Q.,  a tek najpoznatiji vojni ured, od generala Wara, - ured za istraživanje ruda i gubljenje vremena, pa zločestog mister Tromba, Cezara i tako dalje ......

    franz

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.12.2008. 22:27
  • #8
    0 0

    postova:220
    gor @ 2.12.2008. 2:04

    šef debeli šef

    jeremija jeremija

    broj 1( zamislite s bradom i obrvama)  broj 1

     alan ford alan ford

    grunf     grunf

    bob rock  bob rock  veliki nos, kapa, plašti to je to)

    sir oliver    sir oliver (naravno neobrijan i sa zulufima).

     MISLIM DA TO UOPĆE NE BI BIO LOŠ CASTING. POTPISUJEM DA NAPRAVIM S NJIMA PAR EPIZODA.

  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 2.12.2008. 13:19

    .. gor - odlično.. slažem se!

    i jako dobra slika od grupe TNT gorlock..

    boysi svaka čast...

    franz

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.12.2008. 21:29

    "Superhik, lopov koji krade siromašnima da bi dao bogatima ponovo napada. Sve propalice, prosjaci, odrpanci, siromasi i penzioneri New Yorka ostavljeni su na milost i nemilost tog strahovitog odmetnika smrtonosna alkoholna zadaha kojim zaustavlja svakog tko mu se pokuša oduprijeti. Samo grupa TNT može otkloniti tu strašnu prijetnju i dopustiti siromašnima da se vrate svome mirnom, bijednom životu."

    Treba li nam u ovoj našoj ekonomskoj krizi ovakav junak??????????

  • #11
    0 0

    postova:541
    franz @ 2.12.2008. 21:41

    .. eee da, nekad je ta momčina znala krasti i od bogatih da bi dao siromašnima, ipak malo manje nego obrnita kombinacija ali u trenutcima njegove "slabosti" i to.. ee onda je to problem, pa kad gradski viječnici polude oni blizanci jel!, a inspektor Brok nastupa u hvatanju, prvo panično dotrči po savjete legendarnog broja jedan...

    neznam teško je nekog posebno odvojiti jer su originalni na svoj način i ok, kao i neku od priča i zgoda, ali trenutno mi osmjeh i veselje izvlači jedna od priča.. " Bila jednom Nagrada" kad svi trče za nekom nagradom pa sto i jedna spletka itd,

    ali zakon mi je kad se nadmudrivaju broj jedan i sir oliver u muljažama!

    franz

  • #12
    0 0

    postova:494
    beno @ 5.1.2009. 10:49
    Je li tko pronasao titlove za "Alan Ford e il Gruppo TNT contro Superciuk?
  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2009. 23:55
    Je li tko pronasao titlove za "Alan Ford e il Gruppo TNT contro Superciuk?
    Beno
    Rado bih ti pomogao ali ne mogu, otkako sam vidio da postoje crtići, tražio sam titlove ali nigdje, kad pronađeš javi.
  • #14
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.9.2009. 19:50
    Budim davno usnuli topic, ali jos uvijek trazim te titlove, nigdje nisam pronasao!!
  • #15
    0 0

    postova:711
    gordan @ 27.9.2009. 15:08
    Jedino da nagovorimo nekoga tko govori talijanski da prevede. Čini mi se da znam nekoliko kandidata.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala