Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kličko vs.Povetkin,meč

1
  • #1
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 6.10.2013. 11:57

    jadan meč dodatno su začinili Mavrović i još neki komentator sa nova nazovi tv...kud je borba bila negledljiva i od početka razvidna, tud je Mavrović svojim stupidnim komentarima do kraja uništio ovaj "sportski " događaj,,,već sam i prije primjetio da slušajući njegove komentare imam osjećaj da on gleda neki paralelni meč...pitam se opet zar sttvarno na cijelom ovom okruglom svijetu nema boksač koji bi koliko toliko mogao odboksati jedan pristojan meč protiv Klička??? koji očigledno više nema motivacije...na niske grane spala je ova plemenita sportska vještina.....

  • #2
    1 0

    postova:416
    taurus @ 6.10.2013. 12:42

    Nema u boksu odavno ničega zanimljivog,sve su uništili razni menadžeri preko nelogičnog sistema rangiranja boraca do nenormalno velikog broja boksačkih organizacija.Kličko "brani" titule svakih par mjeseci protiv nekakvih boraca koje izvuku iz naftalina i onda nam se to prodaje kao nekakav spektakl,smiješno.

  • #3
    2 1

    postova:204
    iwax @ 6.10.2013. 15:37
    Boks je unisten.Nisam bio roden u vrijeme alija i taysona ali sam gledao meceve preko itrneta.To je bio spetakl a ne ovo sranje od boksa
  • #4
    1 0

    postova:203
    franorobert @ 6.10.2013. 22:49

    potpisujem sve navedeno, očajno za sportsku sferu 21-og stoljeća

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala