Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Liga prvaka

1 2 ... 4 5 6
  • #76
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.11.2013. 20:34

    Sve te igače koje ste vi spominjali su i moji favoriti i ja sam tih godina pratio nogomet aktivno i gledao lige "petice".

    Nego @franz, auran kaže da je to bilo 1:2 kad je žuti zabio Manchesteru, ali ja mislim da je bilo 1:3 .

    A što se tiče dresa, to je valjda onaj što je meni ispao u onoj gužvi pa ga netko preprodao tebi Smije se .

    Šalim se, ali znam točno na koji dres misliš.

  • #77
    3 0

    postova:260
    franz88 @ 9.11.2013. 21:09

    tekma je zavrsila 1:3 u Zagrebu ak se ne varam! ne mogu bas sve pamtiti, znam svakojake podatke no nekad se i moj integrirani krug u glavi zblesira!.. nisam siguran..

    .. pa i nije bas bila guzva u suvernirnici te veceri,no sjecam se kak su dvije cure htjele viditi koji sam kupio, kad sam im pokazao to je izgledalo kao da su vidile neznam kaj?! ushicenje i slinenje do boli.. ono pa i njima je naj bolji igrac Dinama Zuti!

    a teta koja je prodavala kad me vidila kad sam unisao nekak me cudno gledala -vjerojatno je mislila ovaj sigurno nesto kemija za marniti! al kad je franz izvukao 80 kuna - nema veceg Oligarha od mene

    nego Gorloce super si spomenio emisiju nogometnu PETICA!

    moje pitanje zakaj vise nema toga!? to jednostavno nedostaje... kompletan pregled Njemacke, Francuske, Engleske Talijanske Nizozemske lige, znam postoje danas razno razni paketi i kanali i sateliti i neznam kaj, no oni koji to nemaju ?!

  • #78
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.11.2013. 21:23

    Što se tiče PETICE ali i mnogo čega drugoga, zar ti još nije jasno da se ovo društvo dijeli na one koji imaju i one koji nemaju.... .ali i na one snalažljive koji nešto znaju pa piratski gledaju recimo "estrada club"  se može štošta pronaći...

  • #79
    1 0

    postova:260
    franz88 @ 10.11.2013. 21:02

    .. dali je to Sammiru odzvonilo u Dinamu i / ili  "nogometu" opcenito!????

                                          Baniran!

  • #80
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.11.2013. 18:16

    Naslov u današnjm sportskim novostima koji mi je izmamio smješak radosti. Ne znam sad od riječi do riječi (jer sam pročitao to u jednoj pizzeriji) ali u stilu Tudorov - Hajduk - igra sve više nalikuje igri Juventusa.

    Ako doista bude tako pred Hajdukom je svjetla budućnost, a Igor je majstor - samo da dovoljno dugo ostane u Hajduku.

1 2 ... 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala