Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Srbija - Hrvatska (6.9.2013.)

1
  • #1
    0 0

    postova:203
    franorobert @ 4.9.2013. 23:58

    Očekivanja? Inače smo slabi u gostovanjima, na jakim atmosferama, a ako Štimac opet fula s mamićevskim odabirom igrača - jao...

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.9.2013. 1:25
    Imaš nešto protiv Sammira?
  • #3
    0 0

    postova:203
    franorobert @ 5.9.2013. 9:33
    Protiv njega ne, protiv Štimca da. Imamo, brat bratu, barem 4 koja su bolja od Sammira na njegovoj poziciji. I tako je s ovim svim mladim momcima, ulaze u prvu postavu bez ikakvog kredibiliteta samo da bi se promovirali, a Maminjo im digne cijenu i proda. Gadljivo...
  • #4
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 5.9.2013. 10:54

    ma samo da ne izgubimo...no ako ćemo igrati kao na prethodnih nekoliko tekmi, nemamo šanse...

  • #5
    1 0

    postova:1962
    aya @ 5.9.2013. 13:04

    Strah me, užasno me strah...

  • #6
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 5.9.2013. 17:21
    Blago nama imamo 4 miliona selektora,znalaca koji bi sastavili reprezentaciju,nazalost pobjedu ne odnosi uvjek bolja momcad,to smo se imali prilike uvjeriti.Neka Stimceva jedanaestorka ostavi srce na terenu i daju sve od sebe,tada cemo i pobijediti
  • #7
    2 0

    postova:371
    cala @ 7.9.2013. 0:04

    remi 1:1 ali kako smo igrali ovaj rezultat je čudo

  • #8
    2 0

    postova:203
    franorobert @ 7.9.2013. 10:38
    Nije sramota remi, sramota je Štimčev bezobrazluk nakon utakmice i pravljenje budala od navijači i novinara. Kakav dignitet...
  • #9
    3 4

    postova:2916
    gorlock @ 7.9.2013. 10:54

    Dobro je prošlo, treba igrati u takovim uvjetima, kada vas svjesno provociraju, transparentima kao što je Vukovar - na ćirilici, skandiranjem "ubij ustaše" , paljenjem hrvatske zastave i sličnim sranjima.

    Vjerujem da je neke od igrača i bilo strah igrati.

    Mandžukiću svaka čast - tako se to i radi kad proradi adrenalin, da je bio češće u prilici potpuno drugačije bi završila ova utakmica.

    A što se Šimunića tiče - svaka čast, za mene kao da je i zabio gol - tako se nesebično gine za svoju zemlju i reprezentaciju, nakon traljavo izvedenog udarca iz kuta od strane Srne, Šimunić je učinio jedino što je mogao, zaustaviti igru prekršajem i svaka čast na tome.

    Da se igralo u normalnim uvjetima, Srbija ne bi imala nikakove šanse.

    Svim igračima svaka čast, nisu izgubili a to je ono najbitnije u međusobnom omjeru smo bolji. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala