Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jel ima negdje Davis Cup

1
  • #1
    0 0

    postova:31
    grei @ 2.12.2011. 11:18

    Jel ima negdje Davis Cup prijenos?

    Finale, Španjolska - Argentina 

  • #2
    0 0

    postova:64
    gajski @ 2.12.2011. 12:59

    Budimo realni i priznajmo da je tenis gledati preko tv  težak udarac za glavu prosječnog gledatelja.

    Ok, ponekad neki dobar meč(po mogućstvu posljednji setSmile) pogledati al da gledam primjerice cijeli davis-meč dvije reprezentacije kroz 5 mečeva u 3 dana je u najmanju ruku teror za čovjeka.

    Ipak je nogomet najvažnija sporedna stvar i s njim dodati košarku i za tv dosta.

    Ok je i da netko "ipak" i nakon sveg i dalje želi gledati tenis , al po mojim informacijama tv-prijenosi najvažnijh svjetskih turnira u tenisu stoje mnogo novaca, nerealno papreni iznosi i otud nezainteresiranost većine tv-postaja za live-prijenosima.

  • #3
    0 0

    postova:114
    mersault @ 2.12.2011. 13:41
    Imaš na SportKlub-u.
  • #4
    0 0

    postova:114
    mersault @ 2.12.2011. 13:49
    Pardon: smetnuh s uma da postoje zasebni hrvatski i srpski SportKlub-ovi. Dakle, prenosi ova srpska verzija, sad ne znam kol'ko ti je to od pomoći. Ako ništa, imaš stream.
  • #5
    0 0

    postova:64
    gajski @ 3.1.2012. 19:56
    Pardon: smetnuh s uma da postoje zasebni hrvatski i srpski SportKlub-ovi. Dakle, prenosi ova srpska verzija, sad ne znam kol'ko ti je to od pomoći. Ako ništa, imaš stream.
    mersault


    Ne smije se robovati predrasudama i zašto ne konstatirati da ima poneki sjajan  kanal na  kabelu iz Srbije.

    Doista vrlo malo, al SportKlub s sjajnim komentatorima koji u zanosu dobre igre primjerice Luke Modrića imaju doista ophodnju kao da je "domaći igrač"-  doista mu "tepaju"Smile i nema ni miligrama nac. animoznosti.Naprotiv.

    U BiH nema domaće verzije SportKluba jer kvaliteta srbijanske verzije koja se emitira u dijelu BiH s nesrpskom većinom(federacija) je doista najbolja u regionu s zasigurno najjačim budžetom(primjerice prijenosi tenisa iz Masters serije doista imaju velike iznose) od svih verzija SportKlub iz regiona.

    Treba ga definitivno imati u kabel-paketu. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala