Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

RTL-ov glup i gluplji

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.5.2010. 15:36

    Nevjerojatno je koliko se RTL i HRT sustavno natječu u upropaštavanju sportskih prijenosa dovođenjem nekakvih priglupih neškolovanih nogometaša u studio.

    Glup komentator, još gluplji sukomentator i formula vrhunske katastrofe je tu!

    Evo, jednostavno odustajem od gledanja drugog poluvremena utakmice Liverpool - Chelsea jer su ova dva mediokriteta sportskog komentiranja jednostavno neslušljivi. Filip Brkić lupeta do bola, nema pojma o nogometu i priča pizdarije, a mutavi Branko Strupar povremeno izbaci kakvu (vrlo kratku) misaonu navijački obojenu izdrkotinu.

    Tako smo danas saznali kako je Chelsea "potpunio nezasluženo blizu osvajanja naslova prvaka", a Inter je isto tako "nezasluženo" u finalu lige prvaka!? Baš me zanima kako se to nezasluženo ili slučajno postaje prvak najjače nogometne lige na svijetu i kako se to nezasluženo ulazi u finale lige prvaka!? Kakva dva kretena Strupar i Brkić, i Srećko Bogdan bi se osjetio posramljen pored ova dva otužna vrhunska "znalca"!

    Kakvi smiješni likovi Brkić i Strupar!? Nogometni teletabisi! Koji kurac ne odu na tekmu pa tamo iskazuju svoje navijačke afinitete!?

    Definitivno odustajem od gledanja prijenosa dok se Brkić i Strupar samozadovoljavaju u RTL-ovom studiju...

    Cry

  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 7.5.2010. 15:13

    komentatori su dno dna. hrvatska nije imala dobrog sportskog komentatora od mladena delića. srećom ne gledam nogomet a ni sport uopće pa se ne moram maltretirat budalama.

    neće ni bit pomaka nabolje jer kreteni biraju svoje ansljednike nalik sebi.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala