Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kritika: Sense8
Danas kad multikulturalnost kao politički projekt propada na svim frontovima, lijepo je vidjeti umjetničko djelo gdje je prikazana u najboljem svjetlu

Kritika: Sense8

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    doggy @ 16.6.2015. 8:44

    na HBO-u nema reklama xD

  • #2
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 16.6.2015. 13:16

     Jer, što god dijelili s drugima, ljudskost je ono što nam je svima zajedničko. I ako smo stvarno jedina vrsta koja čini zlo radi zla samoga, činimo i dobro radi dobra samoga, radi zajedništva, ali i zbog individualnosti. Sense8 je priča o osmero potpuno različitih ljudi, s različitim društvenim običajima, različitim motivacijama i shvaćanjima, koji dijele i najintimnije aspekte svoga života s potpunim strancima. A život na ovom planetu sasvim je dovoljan temelj na kojem možemo dijeliti sve ostalo

    još jedna seratorska kritika. a ovaj citat gore nije najgori dio teksta...a boldani dio kao uvod već je iz konteksta povijesti smiješan...nikad se ni jedno takvo ili slično predviđanje nije ostvarilo po bilo kojem aspektu tehničkog ili društvenog razvoja globalnih razmjera...ok, možda ako stoljeće uzmemo kao osnovnu mjernu jedinicu...ah da...kad se već kritičar dotakao politike, multikulturalnost i propada upravo zbog politike, ne zbog koncepta...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala