Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Coca Cola dobiva svoj film
Radnja filma vrtit će se oko neslavno propalog pokušaja lansiranja novog proizvoda na tržište u 80-ima

Coca Cola dobiva svoj film

1
  • #1
    1 10

    postova:37
    drdark @ 30.4.2015. 8:01

    Koka kola sadrži kokain. To je ta tajna formula. Amerikanci su ništa nego prevarantska niža rasa.

  • #2
    1 10

    postova:37
    drdark @ 30.4.2015. 19:07

    Koka kola je jedini poznati lijek za prehladu uz kokain. Nemoj molim te, američka igračice, učiti me o koka koli. Pio sam je 2l dnevno 10 godina i praktički se otrovao. I nemoj molim te banalnih objašnjenja i logike; naravno da nisam mislio da stavljaju kokain iz kolumbije u mix, nego se kombinacija ortofosforne kiseline i kofeina u organizmu pretvara u nešto što ima efekte kokaina. Uz to dokazano sadrži ekstrakt lista koke. Međutim to američkim igračima ne odgovara; oni ni ne znaju, niti ih je briga, da amerika nikad nije imala niti jednog pravog filozofa niti skladatelja klasične glazbe. Ali zato imaju zuckerberga, bleibera i ostale velike zvjerke...

  • #3
    0 10

    postova:37
    drdark @ 1.5.2015. 9:28

    Koliko je to američkih igrača u Hrvatskoj?! Pa nije ni čudo što imamo toliko primitivizma!

  • #4
    12 1

    postova:197
    silkycoco @ 1.5.2015. 11:01

    Skoro si se otrovao od samo dvije litre na dan deset godina? Baš mi je to nekako čudno, uopće ne razumijem kako je to moguće*.

    *Piti takve količine i misliti da je to okej pa se poslije čuditi ko pura dreku. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala