Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Objavljen 'Batman v Superman: Dawn of Justice' trailer
Snimka teaser trailera je prvo procurila na Internet, a zatim smo dobili i prvi službeni dvominutni trailer

Objavljen 'Batman v Superman: Dawn of Justice' trailer

1 2
  • #16
    6 3

    postova:256
    karter @ 18.4.2015. 18:11

    Evo čisto da prekinem ovaj dijalog, ja sam isto mišljenja da man of steel nije dobar film i nakon odgledanog trailera i tima koji stoji iza filma ostao sam razočaran postignutim, definitivno bolji od djetinjastih parodija supermana iz sedamdesetih ali u globalu je podbacio što sam i napisao u komentaru toga filma. Ovaj trailer je onako profesionalno odrađen, imam dojam da će batman biti više bad guy od supermana, snyder nastavlja i treba vidjeti pa onda prokomentirati film, nadam se napretku naspram man of steela. Taurus je veliki ljubitelj stripa pogotovo dc-ja pa je pomalo subjektivan, dok alexije imam dojam pljuje po svemu što spada u sferu sf-a, fantazija, stripovskih predložaka, art filmova što je sasvim u redu ako to ne voli, ali onda je vrlo teško ozbiljno shvatiti njegove komentare i argumentirano raspravljati sa njime o tim temama kad tako veliki dio filmskog žanra ne voli.

  • #17
    3 5

    postova:258
    alexije @ 18.4.2015. 18:21

    pa nisi baš u pravu. batmana pogledam redovito, spidermana također, čak je ovaj zadnji The Amazing Spider-Man 2 (2014) bio gledljiv. a da ne volim izmišljotine i nelogične filmove, to je istina. art film? jel to ono što ima prazne kino dvorane? evo recimo meni je "art" the imitation game. totalno umjetnički film.

  • #18
    7 3

    postova:128
    mario1505 @ 18.4.2015. 18:25
    Ne kuzim cemu rasprava. Nekome je dobar MoS, nekome Batman a nekome je dobar Crno bijeli svijet. Stvar ukusa. Nema rasprave
  • #19
    2 0

    postova:7
    jokerst @ 19.4.2015. 0:30

    kao veliki fan stripa slazem se da je ovaj film za puno puno užu publiku od dosadasnjih super hero filmova, batsuit perfektno odrađen u usporedbi sa stripom (iako mi se ne svida) a sad triba vidit kakav će affleck bit batman iako mi ne leži kao bruce wayne

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala