Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Neill Blomkamp je promijenio scenarij novog 'Aliena' radi Ridleya Scotta
Scenarij za novi 'Alien' promjenu je dobio jer je Scott smatrao da će utjecati na nastavak 'Prometeja'

Neill Blomkamp je promijenio scenarij novog 'Aliena' radi Ridleya Scot

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    nitica @ 24.3.2015. 10:19
    NamigujeSrami seOsmijeh OMG upravo sam osjetila leptiriće u trbuhu.  reprizirati svoju ulogu Ripley..."  "...što za sada znamo jest da će Sigourney Weaver
  • #2
    4 3

    postova:2527
    bearfoot @ 25.3.2015. 9:38

    "Kao fanu Aliena, nije mi se svidjelo kuda je priča otišla nakon prva dva filma. Gomila toga što ja kao obožavatelj smatram da treba biti nedostaje u nastavcima.",

    pooooootpisujeeeeeem

  • #3
    0 4

    postova:50
    dragmio @ 19.7.2015. 12:51

    Još jedna plačipi*ka koja ne može podnijet kad lik u hororu umre.

    Alien 3 je remek-djelo, a hateri su babe. Daj odite platit misu za Newt i Hicksa, ko ona kaj je htjela da svećenik moli za ljubav Eden i Cruza... 

  • #4
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 19.7.2015. 14:43

    dragaj ti svog milog dalje u miru,..pičke te se inako ne boje....3 je remek djelo??u odnosu na što? 4? to je istina...

  • #5
    1 4

    postova:50
    dragmio @ 25.7.2015. 11:22

    Možda u odnosu na Rambolinu u svemiru. Odi si gledaj Expendables i maštaj da pucaju po velikim žoharima. Zapravo, ne moraš maštat, takvog smeća imaš za gledat koliko hoćeš.

    Kaj je najgore, nekoć sam volio Aliens, ali su mi ga zgadili redneck fanovi, a još više ovi naši koji bi prodali i rođenu mater da mogu biti trailer trash.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala