Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Znamo tko su Pravi detektivi!
Druga sezona "Pravog detektiva" napokon popunjava glumačku postavu te su svi glavni likovi poznati

Znamo tko su Pravi detektivi!

1
  • #1
    0 0

    postova:8
    memento @ 25.11.2014. 12:07
    Nema šanse da bude bolja od prve sezone.
  • #2
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 25.11.2014. 12:40

    Skeptičan sam, jako sam skeptičan..

  • #3
    0 0

    postova:3
    danny tolić @ 25.11.2014. 14:11

    Da, teško će nadmašiti izvrsnog Matthew McCounaghya i Woddy Harrlesona...
    Teško... ali pogledat će se =) 

  • #4
    3 0

    postova:197
    silkycoco @ 25.11.2014. 15:59

    Na prvu mi se čini da druga sezona ima više poznatijih glumaca.

    Rachel McAdams mi je jako draga glumica i baš mi je drago da su se na kraju za nju odlučili. No, kako će to sve skupa izgledati, vidjet ćemo.

    Opet se treba sjetiti reakcija na prvu sezonu i Matthewa McCounaghyja, mnogi su ga "otkrili" kao dramskog glumca tek ovom serijom (iako je glumio takve uloge dulje). Istina, niti meni na prvu ne sjedaju Farrell - Vaughn, ali da sam znatiželjna, bome jesam.

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 26.11.2014. 1:08

    Mislim da i Farrell i Vaughn mogu napraviti puno više nego što su pokazali u filmovima, vidit ćemo šta će biti sad kad imaju osam epizoda da se razmašu. Pogotovo sam optimističan što se tiče VV, imam nekakav feeling da bi mogao biti dobar bad guy.

    Sad je problem što je True Detective bio toliko neočekivani hit da sad za ovo imamo ogromna očekivanja XD

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala