Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Ante Gotovac i DJ Krmak - Popušili smo
Za slučaj da nas ne ubije svinjska gripa, Ante u rukavu ima vlastiti virus, "neinteligenko", koji ubija 100%

Video: Ante Gotovac i DJ Krmak - "Popušili smo"

1
  • #1
    0 0

    postova:12
    danilo @ 17.7.2009. 13:51

    Mila majko! Pa na što smo spali da nas bubaju ovakvim sranjima...

    I kaj taj DJ Krmak?! Sta ta spodoba je nekom fora? Don't get it.

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 17.7.2009. 14:01

    ...još uvijek ne osjećam puls...

       stresla me zimica, oblio me znoj...

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 17.7.2009. 19:00

    ma nece me ubit ni svinjska gripa ni ova glupa pjesma nego nevideno jadni program "hrvatskih" televiziskih kuca, zivi ocaj, pa ja mislim da tjedno ima samo 1 dobar film koji se isplati pogledat, pa strasno...vec neznam ja koji dan za redom idem na ovu stranicu i gledam u nadi da nadem nesto za sta se ispalti izdvojit sat i pol vremena...uzalud mi trud...

     sva sreca na internetu s kojeg mozemo skidat neke pristojne filmove, da toga nema, nebi vise ni znao sto je to dobar film!

    inace ovaj portal je za svaku pohvalu, tu nema dileme, niste vi krivi sto je jadan program, mada nekad znate dati prejadne ocjene za neki film koji je bolji al ok, precemo preko toga ;)

  • #4
    0 0

    postova:144
    imba @ 17.7.2009. 21:29

     JAO.   

      moram priznati da muzika kao takva čak i nije toliko loša, samo što su ova dva totalno ubila svaki potencijal.   proklete seljačine.

  • #5
    0 0

    postova:220
    gor @ 18.7.2009. 0:07

    Dok tržište traži, Ante praši. Pa ak može Simonica zakaj ne bi i on malo zapjevao. U pjevanju su si tu negdje. Srama nema, a para laka. A zapitajmo se tko to sluša? Jer netko sluša inače ne bi imali toliko love. Kad god nekog pitaš niti tko sluša niti zna nekog s takvim afinitetima. Možda je sva ona publika namontirana naknadno Laughing. Ponekad žalim što nema cenzure za takve stvari.
    A za kraj samo: CryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry

  • #6
    0 0

    postova:5
    maello @ 19.7.2009. 11:38

    Ovaj kvazi glazbeni uradak i spot su vrh katastrofe,a sigurno je da to zna Ante kao i DJ Krmak, no dok su gotovo svi vodeći hrvatski internetski portali objavili vijest o novome spotu te na kraju članka stavili i sam video spot - tada je i samome Anti i DJ Krmku jasno da se apsolutno isplati dalje nastavljati raditi ovakve glazbene promašaje jer oni ne prodaju glazbu već sebe.

  • #7
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 19.7.2009. 14:55
    Ovo je strašno!?! toliko jadno i isfurano da je to strašno...užas!!! tužnoCry
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala