Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Je li vam sad već ipak zlo od Brüne?
Ukoliko sve PR agencije počnu ovako odrađivati posao loše nam se piše

Je li Vam sad već ipak zlo od Brüne?

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    korisnik @ 5.7.2009. 14:59
    koji car!! :D mene isto već živcira to iskakanje iz paštete. pa kome je guzicom sletio na glavu, pa koji je kostim obukao s kojeg visi kurac... al će mu film opet donijet milijune... samo je s boratom u 2006. zaradio $124.303 mil. !
  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 5.7.2009. 15:23
    ...mislim da vidim Brünu kako škica tu iza vodopada (desnog)... Cool
  • #3
    0 0

    postova:27
    nitica @ 5.7.2009. 18:25

    PA I NIJE. JA JEDVA ČEKAM FILM. A TO ŠTO SE ON STALNO POJAVLJE U VIJESTIMA PA PREMJERA JE USKORO PA JE TO SASVIM NORMALNO,  SAD BAŠ SUMNJAM DA JE ON IMAO NEŠTO SVOJIM DVOJNICIMA NA REVIJI U ZG A I SAME NOVINSKE STRANICE SVAKI ČAS IZBACUJU NEKU GLUPOST O BRUNI ALI NE RADE TO ZBOG NJEGA VEĆ DA PRIVUČU ČITAĆE JER ZNAJU DA ĆE FILM BITI HIT. I EVO MICHAEL JACKSON JE UMRO NEKI DAN PA EVO SVAKI DAN NEKA NOVA GLUPOST, MIKE HTIO POSVAJITI DJECU OKTOMAME, MIKE NA ZADNJOJ PROBI, MIKEOVA OPORUKA PA JER SAD ON KRIV ZBOG TIH GLUPOSTI ILI NOVINARI KOJI IH OBJAVLJUJU.

  • #4
    0 0

    postova:3
    matija32956 @ 5.7.2009. 20:01
    Potpuno se slažem! Nevjerojatno kakav samo jadni šljam postali... Država je u sranju, a najvažnije je da se vrti Brunov film ili da je Jordan se slikala po izlasku iz helikoptera... užas... 200 ljudi na dan ostaje bez posla, šta znaći 200 OBITELJI dnevno ostane bez polovice ili kompletnog prihoda... imamo takvo sranje na vlasti da bi moja baba bolje vodila državu od njih... mada ju oni ne vode, već ju pljačkaju... i pored toliko problema, taj kreten Bruno se vrti svagdje, mjesto da svaki dan prije dnevnika intervjuiraju jednog od 200 ljudi koji si taj dsan dobili otkaz... užas...
  • #5
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 5.7.2009. 22:49

    svaka čast na vodopadima jer mi je dosta tog homo lobija koji se kod nas ustolićio putem raznih red karpeta,inova,exkluziva te sličnih sranja kojim nas nemilice zatrpavaju.

  • #6
    0 0

    postova:200
    mary89 @ 6.7.2009. 16:03
    joj ja ga vise ne mogu vidjeti na tv-u ne da  mi je zlo od njega nego bi naj radije razbila tv kada ga vidim
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala