Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dodijeljene Emmy nagrade
Serije "Moderna obitelj" i "Na putu prema dolje" bile su prošlogodišnje pobjednice, a pobjedu su ponovile i ove godine!

Dodijeljene Emmy nagrade

1
  • #1
    1 1

    postova:50
    antia @ 26.8.2014. 15:21

    Sretan i zadovoljan zbog pobjede Breaking bad za najbolju dramu,te Brayana Cranstona,Aarona Pula i Anne gunn za glumce,Jullianne Margulies za najbolju glavnu žensku ulogu u drami za Dobru ženu izvanredna serija,Jim Parsonsa za Teoriju velikog praska i Julie Louis za Veep,svaka čast!!!!!

  • #2
    1 0

    postova:256
    karter @ 26.8.2014. 17:03

    A i nisu baš nešto podijelili nagrade ove godine, očito su neki preplaćeni na njih. Kraj breaking bada, odnosno zadnja epizoda ajmo tako reći mi nikako nije sjela te mislim kako su i 4. sezona i prvi dio 5. (koji je također dobio emmya) ispali mnogo bolji i spretnije napravljeni. Od serija koje sam pogledao mislim da je i true detective usprkos određenim manama koje sam napisao u komentare serije, te možda najbolja sezona game of thrones više zaslužile nagradu. House of cards nisam još pogledao. Isto tako mcconaughy u kategoriji glavnog glumca, te dinklage prije aarona paula koji ima već zasluženih par emmya. Drago mi je zbog sherlocka potpuno zasluženo za scenarij i glumce u miniseriji. Od humorističnih bi se dalo pljuvati po prenagrađivanju monotone moderne obitelji kad je u konkurenciji genijalni louis CK i hvaljena orange is the new black.

  • #3
    2 1

    postova:560
    crnisokol @ 26.8.2014. 20:55

    Nisam gledao Breaking Bad, no Game of Thrones je ima fantastičnu sezonu i čisto sumnjam da je Breaking Bad bio bolji. No bila je finalna sezona pa su im dali nagradu.

  • #4
    0 1

    postova:116
    olio @ 27.8.2014. 14:58

    cumberbatch za glavnu ulogu u kategoriji s martin freemanom i bob thortonom (fargo)..... preloš odabir

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala