Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
'Igra prijestolja' uskoro prestiže 'Obitelj Soprano'
Svakom epizodom popularna dramska serija ruši nove rekorde gledanosti i ilegalnog skidanja

'Igra prijestolja' uskoro prestiže 'Obitelj Soprano'

1
  • #1
    3 2

    postova:3
    anja cousmana @ 5.6.2014. 20:25

    U kvaliteti i značaju ih nikad neće prestići.

  • #2
    1 11

    postova:50
    dragmio @ 5.6.2014. 20:47

    Kog briga za debele, neodgojene smetlare iz New Jerseyja? Samo wannabe amerikenjce.

  • #3
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 6.6.2014. 13:28

    usporedba te dvije serije je besmislena u svakom slučaju i po bilo kojoj osnovi...ali uvijek se nađu kenjci koji besmislu dodaju novu dimenziju....

    također me sve više iritira ta besmislica o "ilegalnom skidanju i piratstvu"  kojom se za sad uspješno bore za zaradu producentski lobi i njihovi guzičari koji se šlepaju na tuđem radu i talentu..ali da sad ne ulazim u već nebrojeno puta razglabanu temu...i tome će uskoro doći kraj....dinosauri su dobra analogija...

  • #4
    2 7

    postova:50
    dragmio @ 6.6.2014. 14:03

    O, ne bi bilo Breaking Bad pa se domaći luzeri ne bi mogli nabrijavati da su američki luzeri koji doma kuhaju meth? Tragedija...

  • #5
    2 6

    postova:50
    dragmio @ 6.6.2014. 23:40

    A ne, trebo bi gutat kaj mi nije po volji. I tješit se da zapravo živim na drugoj strani svijeta ako gledam seriju. Odi si tam peri suđe 18 sati dnevno, pa ti uživaj.

  • #6
    2 6

    postova:50
    dragmio @ 8.6.2014. 11:31

    Znaš ti dobro kam se ide prat suđe 18 sati dnevno i tješit se da živiš američki san. Zapravo, za te ljude imam više poštovanja nego za jadnike koji misle da žive američki san ako putem ekrana gutaju svako smeće koje stigne od tamo.

    Jel ti sad jasno, il ti fali dvadeset yeah, like i cool da skužiš?

  • #7
    3 4

    postova:50
    dragmio @ 8.6.2014. 13:14

    Pa onda nemoj više odgovarat. I nastavi živjeti "hrvatsku noćnu moru" koja ti omogućuje da cijele dane visiš po forumima. Da, fakat nam je grozno. Zemlja smo "najnesretnijih ljudi". S rejtingom "u smeću". Da su nam barem dva-tri posla svakom i killing spree u nekoj školi svaki drugi dan. Tak se živi san.

  • #8
    4 0

    postova:1962
    aya @ 8.6.2014. 15:00

    @dragmio - čudan nick za osobu, koja nije imala pozitivnog komentara, otkad je na portalu. Ne mogu se odlučiti jesi li troll ili naprosto mrziš sebe, pa onda cijeli svijet.

  • #9
    1 4

    postova:50
    dragmio @ 8.6.2014. 18:00

    Naravno, budući da je Amerika cijeli svijet. Ali tvoja zabit nije. I nema tih Sopranosa, Breaking Badova i Wirea koji će te dovesti i milimetar bliže the land of the free...

    Sad si odi binge watchaj koju sezonu navedenog da ti bude lakše.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala