Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Sherlock protiv Sherlocka!
Donosimo 6 argumenata zašto je američki Sherlock bolji, procijenite jesu li dovoljno dobri!

Sherlock protiv Sherlocka!

1
  • #1
    6 1

    postova:228
    joker12 @ 11.1.2014. 15:49

    Dat ću vam jedan jedini razlog koji može opravdati zašto je Sherlock bolja serija od Sherlock i Watson.

    NAČIN SERIJE

    Sherlock dostojno pokazuje Sherlocka Holmesa u 21. stoljeću i to u Londonu, a Sherlock i Watson je zapravo C.S.I. pod imenom Sherlock Holmes.

  • #2
    4 0

    postova:599
    lordadamko @ 11.1.2014. 15:56

    britanska verzija mi je ipak malo jaca, al i mora bit, posto pusta samo 3 prosirene serije po sezoni...

    na kraju dana gledam obadvije i svidaju mi se obje...

  • #3
    6 0

    postova:507
    pandaboy @ 11.1.2014. 16:45

    Izuzevši argument sa policijom, ja vidim pet razloga zašto je "Sherlock i Watson" manje kvalitetan...ali hej, svakom njegovo...

  • #4
    3 0

    postova:4
    sarnedhiel @ 11.1.2014. 17:13

    ovo je totalna glupost.. uopće uspoređivat ovo dvoje.. znam da je i jedno i drugo Sherlock, ali totalno je neusporedivo.. Elementary je sasvim ok serija tipa CSI ili mentalista, al sve manje i manje ima veze sa Sherlockom. S druge strane Sherlocka snimaju tipa Poirota (moglo bi se reć serijal tv filmova) i puno je vjerodostojniji.

  • #5
    3 0

    postova:1
    petar bartul @ 11.1.2014. 19:19

    Sherlocku je mjesto u Britaniji, Londonu i sl... Ni ne namjeravam gledati američku. Dosta je pročitati komentare dolje. Američke serije sve više tonu u kolotečinu, postaju predvidive... (čast izuzecima BB, GoT... 

  • #6
    1 0

    postova:256
    manuel robbery @ 12.1.2014. 1:16

    Ne postoji niti jedan paramentar po kojem je Elementary bolji od Sherlocka.

  • #7
    1 0

    postova:80
    cor @ 12.1.2014. 1:39

    pogledala sam nekoliko epizoda ovog američkog. nije to uopće tako loše kako zna biti kad amerikanci idu kopirati engleze ali mislim da je to bilo dovoljno, nemam namjeru  pratiti dalje.

  • #8
    1 0

    postova:6
    thecore @ 12.1.2014. 9:31

    Slažem se s manuelom; ne postoji niti jedan parametar u korist američke verzije. Elementary je najobičnija krimi serija, sa običnim, malo pametnijim istražiteljem. Lucy Liu je, za razliku od Freemana (koji je više nego odličan i uvjerljiv, izuzetno dorastao ulozi Watsona), dosadna i bez karizme. Odluka da Irenu Adler pretvore u Moriartija je bila više nego glupa i predvidljiva (neko je mislio da je došao na jako pametnu i originalnu ideju, ali haha nije). Britanski Sherlock je uzbudljiv, režija je odlična i moderna, a scenariji su totalno u duhu originalnog Sherlocka.

  • #9
    2 0

    postova:2
    e_m @ 12.1.2014. 9:40

    Tko god je čito knjige Arthur Conan Doylea zna da Elementary gotovo nema veze sa originalnim Sherlockom, dok Steven Moffat i Mark Gatiss BBC-iev Sherlock pišu na taj način da unatoč tome što je radnja smiještena u 20.st. ostanu vijerni izvornom Sherlocku. To je ,bar meni, veće umječe nego ova američka izmišljotina koju vi nazivate Sherlockom

  • #10
    1 0

    postova:2
    e_m @ 12.1.2014. 10:02

    * 21.st.

  • #11
    2 1

    postova:1
    anamkar @ 12.1.2014. 10:06

     Američka serija Elementary  je obična kriminalistička serija a ono što joj daje štih i gledanost baren kod mene je odličan glumac JONNY LEE MILLER koji je fantastičan u ulozi Sherocka

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala