Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Susan Boyle u finalu izgubila od plesne grupe!
Plesna grupa Diversity odnijela je pobjedu na opće čuđenje svjetske javnosti

Video: Susan Boyle u finalu izgubila od plesne grupe!

1 2
  • #16
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.6.2009. 18:26

    ... vas masni obadvojicu (ili jednog)

    Ok...sad je već fakat kasno. Laku noć svima.


    masni

    U svakom slučaju besmisleno je replicirati tebi, ali budući si ti definitivno najmanje podvojena ličnost masni = gordan itd.... , predlažem da promjeniš nick name (malo engleskog)

    Čisto samo malo poduke: ne znam kada govoriš o nama dvojici - ili jednom - misliš li na jednog, dvojicu ili četvoricu ?

    Pitaš se sad i kažeš ma koji je meni k......? Pa evo "obadvojica" kako ti tvrdiš su četiri čovjeka,

    oba + dvojica = 4 osobe.

    Mogao bih ja tebi reći tko si zapravo, ako ne znaš sam ? Ali neću!

    Previše sam već napisao a i moram se držati teme.

    Evo malo o temi (da ne zaradim kaznu, umjesto tebe): Susan Boyle, pjevat će u mjuziklu, masni, pokvarenjaci (neprovjerena informacija)......

    I za kraj kako bi Franz rekao, zasvirajmo malo:



     

  • #17
    0 0

    postova:43
    masni @ 3.6.2009. 18:58
    Pitaš se sad i kažeš ma koji je meni k......?
    gorlock

    Da, baš Tongue out. Samo o tome razmišljam već danima Laughing

    A komedija ko žanr ti uopće ne leži. Drži se radije svog priručnika "Politics for dummies".

    Vidimo se u loži.

    Evo malo i o temi (da ne zaradim kaznu, umjesto tebe): Susan Boyle.

  • #18
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.6.2009. 19:47

    @ franz,

    da ti sada objašnjavam nešto o stilskom izražajnim figurama hrvatskog jezika, mislim da nema smisla. Ako te baš zanima, pogledaj u Wikipediji, možda ima nešto o tome - vidim da ti dobro ide copy/paste (kupus etc.)

    Dalje, avatar je Nefertiti, a ne Kleopatra, ali ako na Wikipediji nema slikice, shvaćam zašto si se zabunio (ne znamo svi nešto o povijesti, umjetnosti..., neovisno u kojoj loži na tekmi sjedimo)!

    O svojoj ineligenciji ne raspravljam sa copy/paste tipovima.

    Ave Laughing

  • #19
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.6.2009. 20:21

    O svojoj ineligenciji ne raspravljam sa copy/paste tipovima.

    Ave Laughing


    aya

    Da li riječ "ineligencija" imam kakove veze sa nekom vrstom agencija, možda eli(g)ena oliti svemiraca ili što si zapravo htjela reći ?

    By the way, komentar ti baš nema nikakove veze sa Susan Boyle što je tema, pazi se administratora (prijateljski savjet).

    A sada nešto o temi Susan Boyle the great.



     

  • #20
    0 0

    postova:541
    franz @ 3.6.2009. 20:25

    @ franz,

    da ti sada objašnjavam nešto o stilskom izražajnim figurama hrvatskog jezika, mislim da nema smisla. Ako te baš zanima, pogledaj u Wikipediji, možda ima nešto o tome - vidim da ti dobro ide copy/paste (kupus etc.)

    Dalje, avatar je Nefertiti, a ne Kleopatra, ali ako na Wikipediji nema slikice, shvaćam zašto si se zabunio (ne znamo svi nešto o povijesti, umjetnosti..., neovisno u kojoj loži na tekmi sjedimo)!

    O svojoj ineligenciji ne raspravljam sa copy/paste tipovima.

    ... @ aya kako ne simpatično nick ime, nego još si u "pelenama" tek 8 post a napadaš po "orlu" to ti nije VERSTAND, no vjerojatno primaš naredbe od mozga gordona inače u nekom drugom vremenu moj konjušar!

    .. kad budeš imala post oko 100 javi se do tada odi vježbati kupus!

    .. ono ostalo ti se zove baci lopticu da vidim kako ćeš skočiti, ali ne razmeš ti dosta toga!

    .. a što se tiće copy, pa ne namjeravam na likove poput tebe gubiti dodatno vrijeme tipkajući kako bi "dama Nefertiti! @aya nešto shvatila, u ostalom ako ti to ide na živce s tobom zbilja nešto nije ok!

    .. a sad stara maščoba, što reći a da u prijašnjim postovima nisam dovoljno rekao, jedino nešto novo, kao na primjer, jednom sam te izbacio odavde mogao bi opet!!

    .. a što se tiće teme, SUSAN BOYLE vas VOLI!! pogotovo maščobu!

    von franz



     

  • #21
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2009. 20:38

    Ovaj topik postaje legendaran. Čak bi se mogao prisiliti da doprogramiram sticky opciju. Braća Gorlock i Franz opet jašu. Stvarno ste prejadni. Jedan i drugi.

    Sigurno imate puno prijatelja u stvarnome svijetu.

  • #22
    0 0

    postova:541
    franz @ 3.6.2009. 20:50

    Ovaj topik postaje legendaran. Čak bi se mogao prisiliti da doprogramiram sticky opciju. Braća Gorlock i Franz opet jašu. Stvarno ste prejadni. Jedan i drugi.

    Sigurno imate puno prijatelja u stvarnome svijetu.


    gordan

    ... "brate" flash gordone, kad tvoji pješaci neuspiju evo onda glavni kralj ide u napad, baš kao u šahuInnocent

    nego ne sviđaš se ni ti meni, ali eto znaš kako se veli o ukusima se ne da raspravljati, ali pušiona ti je tema kad nema mene Laughing 

    .. gordone koliko si opsjednit s von franzom prihvatio si nick koji sam ti ja dao, evo priznaj da si zaljubljen!! ali sorry nisam gay kao ti!! Laughing

    .. nego šta veliš dobro pjeva ona Susan Boyle, zar ne "brate" gordone!

    von franz

  • #23
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2009. 20:56

    ... "brate" flash gordone, kad tvoji pješaci neuspiju evo onda glavni kralj ide u napad, baš kao u šahuInnocent

    nego ne sviđaš se ni ti meni, ali eto znaš kako se veli o ukusima se ne da raspravljati, ali pušiona ti je tema kad nema mene Laughing 

    .. gordone koliko si opsjednit s von franzom prihvatio si nick koji sam ti ja dao, evo priznaj da si zaljubljen!! ali sorry nisam gay kao ti!! Laughing

    .. nego šta veliš dobro pjeva ona Susan Boyle, zar ne "brate" gordone!

    von franz


    franz

    Franz, ti toliko toga o sebi uspiješ reći u svojim postovima da je grijeh bilo što dodati tim mislima. Da imaš 11 godina ne bih ništa rekao. A možda si ti zapravo Gorlockov sin, a ne brat?
  • #24
    0 0

    postova:541
    franz @ 3.6.2009. 21:07

    Franz, ti toliko toga o sebi uspiješ reći u svojim postovima da je grijeh bilo što dodati tim mislima. Da imaš 11 godina ne bih ništa rekao. A možda si ti zapravo Gorlockov sin, a ne brat?
    gordan


    ... a možda sam tvoja noćna mora, ili inspiracija, ili želja, ili tumor, ili ili ...

    očito je da ne prestaješ se interesirati i samo misliš na von franza, tko sam što sam, pa non stop me povezivaš s gorlockom, a ljudi možda sam mu dida!! pa da to se nisi sjetio Laughing
    .....u svakom slučaju smiješan si flash gordone!!

     ... haha baš lijepo što pratiš moje postove, drago mi je, možda nešto i naučiš iz njih korisno, no s obzirom na tvrdoglavost teško!

     .. eh baš  je lijepo kad "kralj" smogne hrabrosti, priđe pa veli sam, drugi put one "pijune" nemoj slati, vidiš kako ih riješim nabrzinu!

     .. inače jel ti nedostajalo malo akcije Wink

     .. flash gordone drži se teme, samo da te upozorim

    Susan Boyle koliko ona ima godina?

    von franz

  • #25
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2009. 21:13

    Francek, ali ja vidim da ti i Gorlock pišete s iste ip adrese. Ok?.

    Ajde sad spavati, već je kasno. Nek te Gorlock ušuška.

  • #26
    0 0

    postova:541
    franz @ 3.6.2009. 21:19

    Francek, ali ja vidim da ti i Gorlock pišete s iste ip adrese. Ok?.

    Ajde sad spavati, već je kasno. Nek te Gorlock ušuška.


    gordan


    .. ej flash gordone, i ti si mi neki frik, i šta još vidiš, možda svemirce kako nadlječu iznad Zagreba, ili jel vidiš mene ispred monitora?

    .. znam da nosiš naočale ali treba ti druga dioptrija!! počeo si viđati štrumpfove!!

    .. gordone stvarno si "faca" ili ono veliko oko iz gospodara prstenova koje skoro sveeee vidiiiiii Laughing

    .. joj joj gordone... aj nemoj se više blamirati!

    .. pozdravi mi janu bananu Wink i SuSan Boyle, kakav glas, jel pjeva bolje od @aye?

     am besten

    von franz

  • #27
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2009. 21:26

    Francek, ja se bavim programiranjem 20-tak godina, i ip adrese mi se definitivno ne priviđaju. Nagledao sam se svakakvih debila u tom periodu, ali vas dvojica ste posebni.

    Dakle, da ponovim, ti i gorlock spajate se i pišete s iste ip adrese. Ili ste braća, ili ste jedna te ista osoba. Uglavnom vrlo ste povezani.

    Rekao sam ti da odeš spavati. Ne sramoti se više.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala