Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Ne bih prihvatio ulogu Batmana da sam mislio da će to biti još jedan 'Daredevil'!
Ben Affleck iskreno je progovorio o fijasku s Daredevilom, ulozi Batmana i zašto vjeruje u novi film

"Ne bih prihvatio ulogu Batmana da sam mislio da će to biti još jedan

1
  • #1
    1 0

    postova:2
    know1 @ 4.12.2013. 22:52

    Ne znam zašto je Daredevil toliko loše prošao. Meni osobno, taj film je u potpunosti gledljiv (čitaj dobar) i daleko bolji od, recimo, Maguireovog Spider-mana kojeg su svi svojedobno hvalili, a film mi nije ništa posebno, dok mi je, recimo, zadnja verzija sa Garfieldom remek djelo spram Tobeyjeve. Naravno, to je samo moje mišljenje, jer je činjenica da se ukusi razlikuju, no eto, samo kažem.

  • #2
    1 0

    postova:197
    silkycoco @ 5.12.2013. 15:02

    Kako god bilo, Ben se barem čini simpatičan. Prema svemu sudeći, ta 2015. će bit brutalna s filmovima, sad hoće li to biti dobro ili ne vidjet ćemo...

  • #3
    1 0

    postova:10
    tankgirl @ 5.12.2013. 20:53

    što više vrijeme prolazi to mi se sve više čini da je ben affleck dobar izbor za batmana.. moglo bi to bit dobro

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala