Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MuVi: Lana Jurčević - Začaran
Loš spot sa jeftinom pričom u kojoj glavnu ulogu ima balkanski macho koji strijelja pogledom

MuVi: Lana Jurčević - "Začaran"

1
  • #1
    0 0

    postova:12
    danilo @ 20.5.2009. 13:00

    Pratim recenzije Dubravka Jagatića i ne slazem se uvijek s njim jer je recenzirao dosta smeća i dao im dobre ocjene. Kriterij mu nije REALAN.

    Kod ovog spota moram se složiti s njim - i nadodati da sam ja recenzent, spotu bih dao 1/5 ocjenu. 

    Vascarac nije nikakav hvaljeni redatelj, on je čisto redatelj koji radi hrpetinu takvih (svi isti) spotova. Da zna bolje, zna ali to ovdje nije pokazao.

    Nesumnjivo se vidi da je u spot ulozena neka lova ali cak ni to nije bilo dovoljno jer sve izgleda spljosteno i bezvezno. Izgubio sam interes na pola spota ali sam se natjerao odgledati ga do kraja jer me zanima sa kakvim trashem spot završava. I trash na kraju me nije iznenadio.

    Lana Jurčević bi se konačno trebala okarakterizirati i postaviti neko svoje JA. Jer ovo kopiranje Lady Gaga, Madonne, Britney i inih mi više nema smisla. Nažalost, ona se okarakterizirati ne zna tako da je ovo samo još jedan u nizu Laninih spotova. Prošli su oni dani kada su spotovi kod nas bili kvalitetni (čast iznimkama), a ovakvi redatelji što ih štancaju (i svaki spot ispadne jednak jer nemaju talenta napraviti ništa drugo) su po meni ruglo i kako bi rekao kolega iz firme "Dno Dna".

    Kao glazbeni kritičar, mogu isto tako reći kako je i pjesma Užas Božji.

  • #2
    0 0

    postova:43
    masni @ 20.5.2009. 13:11
    Mala se već okarakterizirala kao pevaljka za klince od 7-11 godina. Kaj se ima više karakterizirat. A spot je loše režirano smetje. Pol ekipe cijelo vrijeme bulji u kameru i namješta se. O "pjesmi" se ne bi izjašnjaval.
  • #3
    0 0

    postova:1
    vivax @ 21.5.2009. 22:57

    U ovoj zemlji zaista se svatko proziva kritičarem ili recenzentom, a zapravo od tog piskaranja nikakve vajde ni argumentirane pozadine.Da o eventalnom intelektualnoj ili ne daj Bože obrazovnoj podlozi i ne govorimo!

    Tipično za jadne,isfrustrirane i u životu nedorečene duše,koje umjesto da sami sebe potvrduju svojim radom,pljuju stalno po drugima.

    Tako danas pljujute po Lani,jučer ste po Severini,sutra već smišljate nove jadne komentare i još se nazivate kako???Pišete recenzije?Prozirno i bijedno.A sigurna sam da u svojoj naobrazbi imate jedva završenu srednju školu,pa ovaj medij dobro dode za vaša iživljavanje a zapravo ,ne pokazujete ništa drugo osim vlastite nemogućnosti da sami nešto stvorite i izborite svoje mjesto pod ovim suncem.

     Lana Vam se nemora svidati,ukusi su različiti,ali se zato nemora vrijedati.To samo govori o Vašem jalu i zlobi.A Vaš intelektualni nivo ne dopušta Vam ni da to shvatite.

    I što Vi  znate o produkciji ,kad sam sasvim sigurna da u životu niste ni omirisali blizinu kamere, niti znate uopće što je to???!!!!

    Vascarac nije samo neki redatelj.I za vašu informaciju(a očigledno je nemate,jer se čak niste udostojili ni informirati prije vaših "recenzija")  ,ni jedan njegov spot nije ISTI (kao u nekih naših popularnih štancera),i jedino on pokazuje kreativnost i talent daleko iznad našeg jadnog hrvatskog neba i daje nesto drugo osim nepreglednih kadrova izvodača bez početka i kraja.

    I prije neke Vaše slijedeće recenzije,razmislite najprije TKO STE VI UOPĆE   ???

  • #4
    0 0

    postova:43
    masni @ 22.5.2009. 0:06

    Tu su samo činjenice iznesene, draga moja. Kaj se tiče Vasarca, čovjek zna snimit i dobar spot ali ovaj mu, blago rečeno, nije uspio. 

    A kaj se tiče pljuvanja bez argumenata - daj jedan, barem, koji ide u prilog tome da je spot dobar. Čisto da možemo procijeniti tvoju naobrazbu i "intelektualni nivo".

    p.s.

    Razmislil sam dobro TKO SAM JA UOPĆE. I mogu ti reći da sam zadovoljan.  A i ti ćeš se tak osjećati kad nekaj stvoriš i pronađeš svoje mjesto pod suncem.

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.5.2009. 16:13

    Tu su samo činjenice iznesene, draga moja. Kaj se tiče Vasarca, čovjek zna snimit i dobar spot ali ovaj mu, blago rečeno, nije uspio. 

    A kaj se tiče pljuvanja bez argumenata - daj jedan, barem, koji ide u prilog tome da je spot dobar. Čisto da možemo procijeniti tvoju naobrazbu i "intelektualni nivo".

    p.s.

    Razmislil sam dobro TKO SAM JA UOPĆE. I mogu ti reći da sam zadovoljan.  A i ti ćeš se tak osjećati kad nekaj stvoriš i pronađeš svoje mjesto pod suncem.


    masni

    .. draga VIVAX ako nisi znala maščoba je jako velika osobnost, pa s toga ukratko on je  Trajan........

    Trajan postao je carem 98. godine, a već 101. godine krenuo je u rat protiv Dačana koji su ugrožavali rimsku granicu. Trajan je bio prvi rimski car koji nije bio iz Italije, već iz Hispanije. Izgradio je kameni most preko Dunava između Turnu Severina i Kladova i izgradio put desnom obalom Dunava od Beograda (Singidunum) kroz Đerdap. Trajan je ponovno krenuo na Dačane 105. godine, pokorio ih u drugom ratu i na njihovom teritoriju osnovao rimsku provinciju Daciju. 106. godine je izgradio Trajanov forum, a 113. godine je počeo rat protiv Parta, 114. godine prisvojio Armeniju i sjevernu Mezopotamiju, a 115. godine osvojio je Adiabene, Babilon i Ktezifont (prijestolnicu Parta). Njegova daljna osvajanja 116. godine su prekinule židovske pobune u istočnim provincijama carstva ali i bolešću. U njegovo je doba Rimsko Carstvo doseglo najveći teritorijalni opseg i moć. Imenovao je Hadrijana svojim nasljednikom. Vrlo je dobro vladao, pa je Senat govorio: "Budi sretniji od Augusta i bolji od Trajana.

    .. ipak je čovjek, naša maščoba nešto stvorila i zadužila civilizaciju.. Wink

    .. vivax sad znaš sve o svemu  Smile

    von franz

  • #6
    0 0

    postova:43
    masni @ 22.5.2009. 20:47
    Francek, tvoj tata je trebal pustiti da mu iscuriš po nozi. Ovak mora trošiti silne nofce za krmenadle koji ti vješa oko vrata, tak da se bar cucki tu i tamo poigraju s tobom. Već sam ti rekel da se ja neću igrati s tobom. Ne znam zakaj si tak uporan. Ak nemaš ništa pametno za reć vezano uz temu, a očito nemaš, predlažem ti da lijepo otprdiš u svoje naci carstvo.
  • #7
    0 0

    postova:12
    danilo @ 22.5.2009. 21:53

    U ovoj zemlji zaista se svatko proziva kritičarem ili recenzentom, a zapravo od tog piskaranja nikakve vajde ni argumentirane pozadine.Da o eventalnom intelektualnoj ili ne daj Bože obrazovnoj podlozi i ne govorimo!

    Kakav je ovo padobranski upad pobogu?
    Vidim sobu u kojoj je LCD televizor marke VIVAX... osoba sjedi za računalom malo dalje i čita recenziju ovog glazbenog spota. To je očito osoba koja je usko povezana uz Lanu J. U tom trenutku popizdi na komentare i odluči se registrirati na forum. Username? Koji username da stavim? Pogleda desno i vidi telku na kojoj piše VIVAX. Lampica se pali iznad bulje i upisuje se VIVAX. Bravo!

    Dragi Vivax (ili kako te oslovljavaju ostali "draga"), čini se da znaš ponešto o "produkciji" pa bi očito mogao/mogla i sam/a krenuti u taj posao. Jer izgleda da sada svatko smatra kako zna napraviti dobru glazbu, dobar glazbeni video i kvalitetnu produkciju. Što je naravno velika zabuna.

    Možemo pljuvati po bilo kome, koliko god želimo dok su nam god svi ti "poznati" ispred naših faca i dok nas god udaraju sa svojim životima.

    Ja sam vjerovatno prvi koji će pohvaliti nečiji uspjeh pa tako i uspjeh Lane Jurčević jer gledam na stvari objektivno i racionalno im pristupam. Kada (dakle počeo sam sa KADA) Lana Jurčević odraste, izgradi svoje ja, počne raditi dobru glazbu i kvalitetne glazbene spotove - pohvalit ću i taj video i glazbu.

    No, nekako mi se čini da se to desiti neće jer upravo ti koji misliš da je to hrvatski jal i zloba... daleko je od jala i zlobe. Već je to komentar od strane mene (a i meni sličnih) koji su zasičeni stvarima koje izbacuju Lana i njoj slični.
    Nisam jalan jer nisam u tom biznisu pa mi je tako svejedno, nisam zao jer jednostavno znam da nisam a još manje ću slušati tebe na forumu da mi kažeš da sam zao.

    I prije neke Vaše slijedeće recenzije,razmislite najprije TKO STE VI UOPĆE ???


    Znaš tko sam ja? Korisnik interneta koji se služi ovakvim i sličnim servisima kako bi reagirao, dao svoje mišljenje, ocjenio i izjasnio svoj stav. Svatko ima pravo na svoj stav - pa tako i ti. Ma kakav god taj tvoj stav bio... a ovaj stav koji si pokazao ovdje je defenzivan - nitko te ne napada, svi dajemo svoje mišljenje. Odrasti!

  • #8
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.5.2009. 22:37
    Tongue outFrancek, tvoj tata je trebal pustiti da mu iscuriš po nozi. Ovak mora trošiti silne nofce za krmenadle koji ti vješa oko vrata, tak da se bar cucki tu i tamo poigraju s tobom. Već sam ti rekel da se ja neću igrati s tobom. Ne znam zakaj si tak uporan. Ak nemaš ništa pametno za reć vezano uz temu, a očito nemaš, predlažem ti da lijepo otprdiš u svoje naci carstvo.
    masni

    ... hahaha Laughing

    .. e imam komentar na temu, baš je dobra pjesma .... ZERGUT  !! das ist blizkrieg

     , ein, zwei, drei,

      Innocent

    am besten

    von franz

  • #9
    0 0

    postova:220
    gor @ 24.5.2009. 1:40
    Tako danas pljujute po Lani,jučer ste po Severini,sutra već smišljate nove jadne komentare i još se nazivate kako???Pišete recenzije?Prozirno i bijedno.A sigurna sam da u svojoj naobrazbi imate jedva završenu srednju školu,pa ovaj medij dobro dode za vaša iživljavanje a zapravo ,ne pokazujete ništa drugo osim vlastite nemogućnosti da sami nešto stvorite i izborite svoje mjesto pod ovim suncem.

    TKO STE VI UOPĆE   ???

    vivax


    Ako sam dobro pročitao Jagatićev tekst, nigdje Lanu nije ni spomenuo. Čak nije jako ni popljuvao režisera. Što se tiče recenzija, i to netko mora raditi. Inače možemo ukinuti sve filmske, glazbene, likovne i ostale kritičare pa nek svatko pere po svom. Kritičari su više ili manje u pravu (krivu), ali, barem bi tako trebalo biti, su život posvetili temi koju kritiziraju pa vjerojatno znaju o njoj više od prosječnog konzumenta. Shodno toj ideji ukinimo i kritiku politike, ideja i života općenito i utopimo se u ustajaloj žabokrečini.
    Kritika je regulator ljudskih djela i da je nema gadno bi nam se pisalo.

    Jeli tako Lana, hoću reći Vivax?

  • #10
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 31.5.2009. 1:44

    Mislim da sam napokon našla portal, gdje se ne boje napisati istinu o hrvatskoj estradi i općenito sve...

    Vivax, ako ti ne paše ovaj iskreni članak...odi na dnevnik.hr i raspravljaj tamo o farmi, jer mislim da češ se uklopiti tamo, jer po tvome bi  bilo "svi smo mi simona!! " NOOOT!!! Smile

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala