Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Jude Law: Scenarij za Sherlock Holmes 3 je napisan
Law će u trećem dijelu filmskog serijala redatelja Guyja Ritchieja reprizirati ulogu Dr. Watsona

Jude Law: Scenarij za "Sherlock Holmes 3" je napisan

1
  • #1
    1 1

    postova:203
    franorobert @ 5.11.2013. 13:38

    uhuhu, napokon :)

  • #2
    1 1

    postova:256
    karter @ 5.11.2013. 13:57

    A nisam oduševljen baš. Jedinica je odličan film, jedna prava zabavna blockbuster razbibiriga, sa zanimljivim  i intrigantnim slučajem i odličnim karizmatičnim downey jr. u glavnoj ulozi te je napravila odlično predstavljanje vječnog holmesovog neprijatelja moriartya za nastavak. Međutim nastavak je ogromno razočarenje, nema niti nekakvog sherlockova slučaja, sherlockovog šarma, dedukcije već samo nekakva jurnjava, akcija, a harris kao moriarty ogromno razočarenje, mlako pojavljivanje a niti ono što je izveo nije u rangu jednog zločinačkog veleuma poput moriartya. Zbilja neinventivan, bezvezan nastavak s očajnim krajem. Nadam se da će trojka donijeti više hrabrosti scenarista da opet downey ne bude žrtva loše priče i da se vrati stari dobri holmes.

  • #3
    0 0

    postova:256
    manuel robbery @ 5.11.2013. 14:39

    Sherlock Holmes, covjek bez koga ne mozemo.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala