Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Top lista najboljih horora jugoslavenskog filma
Predstavljamo 5 najboljih, najjezovitijih i jedinih 5 horora snimljenih u Jugoslaviji

Top lista najboljih horora jugoslavenskog filma

1
  • #1
    3 0

    postova:203
    franorobert @ 4.11.2013. 13:06

    Izbavitelj, number 1! :)

  • #2
    5 2

    postova:1962
    aya @ 4.11.2013. 14:46

    Samo što sam pročitala naslov, prvo mi je na pamet pala Leptirica! Sada vidim i da je na prvom mjestu, mogu jedino reći - sasvim zasluženo! Brrrrrr

  • #3
    4 0

    postova:311
    auran @ 4.11.2013. 17:19

         Izbavitelj je fora, a snimljen je i nastavak pod naslovom Infekcija. Odlična zamisao i originalna ideja za koju je šteta što nije mudrije iskorištena (moglo se od toga napraviti više filmova ili pak seriju).

         Ah, Leptirica. E to je jeziv film. Prvi put sam ga slučajno vidio kao klinac od kojih 4-5 godina. Ne moram da vam pričam kakav je utisak ostavio na mene.Srami se Usro sam se živ! Mogu samo reći film strave i užasa kojeg treba pogledati. Dizanje dlačica na vratu je zagarantirano. Teško povjerovati da je jedan takav punokrvi horor snimljen na ovim prostorima (mislim da je snimljen negdje u Srbiji po noveli, pripovijetki iliti kakvoj kratkoj priči, ali nisam čitao - film mi je bio dovoljno strašanOsmijeh).

         P.S. Nemojte dati djeci da gledaju jer vam neće moći zaspati cijelu noć.Namiguje 

  • #4
    4 6

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:04

    Top lista jugo-horor filmova.

    Ajme lista, nema što !

    Ajde može sad jedna top lista jugo-komedija, njih barem ima.

    E da i ja sam gledao Leptiricu kad sam bio mali, i zaboravio sam hvala Bogu o čemu se radi Smije se .

    Za ostale nikad čuo i ne zanimaju me.

  • #5
    4 0

    postova:311
    auran @ 4.11.2013. 21:27

         Ti si zaboravio?Iznenađen Blago tebi! Ja one zube ni dan danas ne mogu da zaboravim, ni onaj mlin ni kraj filma.Mršti se Ala mi je taj film sjebao djetinjstvo.Plazi jezik

  • #6
    4 9

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:29

    Štošta nam je iz tih vremena sjebalo djetinjstvo

  • #7
    3 9

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:57

    Onaj tko misli drugačije i koji su mi opizdili minuse na moj prethodni komentar, blago njima - koji nemaju loše uspomene na ta usrana vremena.

  • #8
    3 0

    postova:260
    franz88 @ 5.11.2013. 16:09

    .. ma kakvi zubi da se od nje napraviti manekenka, malo se isturpijaju zubi i cura na mjestu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala