Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Goran Sabol psihički uništio Tarika i kandidate kviza 1 protiv 100
Opsežna razmišljanja i elaborati ipak mu donijeli 180.000 kuna

Video: Goran Sabol psihički uništio Tarika i kandidate kviza

1
  • #1
    0 0

    postova:7
    dadox @ 11.5.2009. 22:21
    hahahahahaha.......... i mene je satrao!  ....,iako san gledao samo zadnjih 15 min., nisan mogao ne PUKNUTI. JOS VISE, JER SAM GLEDAO SA SUSJEDOM, KOJA INACE PRATI KVIZ. VIKALA JE, BESTIMALA, TILA PEPELJAROM RAZBITI NOVI LCH.... PA SAN SE I DOBRO NASMIJAO.   ...A, MALI NIJE SAV SVOJ. NEKA PSIHOZICA IL VEC STO.?..
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 11.5.2009. 22:32
    Mala je razlika između genija i luđaka Laughing
  • #3
    0 0

    postova:3
    bimbo @ 14.5.2009. 20:04

    Ja sam bil na snimanju, i morem samo reči da je na TVeju prikazana jako skraćena verzija.

    Npr, na snimanju je na 1. pitanje odgovaral 26 min, a na TVeju je prikazano 8 , emisija iz drugog dana je snimana

    1h i 40 min, a prikazano je 40 mi, itd, itd.

    Uglavnom, znanje mu je veliko, po mojoj procjeni možda previše naštrebano, uz određene rupe u općoj kulturi,

    ali  problem je kaj u njegovom svetu postoji samo on i niko drugi. Živo se njemu j***** za se nas gore na tribini.

    Nekšni opaki egotrip ga je pral celo vreme.

    I još da napomenem da sam i ja iz Čakovca, kaj je relativno mali grad, i morem reći da ga ja nikad nisam videl u gradu (osim na telki) pa pretpostavljam da nema nikakvi društveni život.

    A možda mi je pretpostavka kriva :)

  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 15.5.2009. 18:52

    Evo još jedan teškozaboravljivi tip kod Tarika na rešetanju...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala