Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Vatikan se bori protiv Anđela i demona
Vatikan poziva na bojkot premijere najnovijeg filma Rona Howarda "Anđeli i demoni"

Vatikan se bori protiv "Anđela i demona"

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.3.2009. 11:37
    Ovako su napravili i za Da Vinci Code pa im i nije puno pomoglo. Samo extra reklama za film.
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.3.2009. 19:44
    Ovako su napravili i za Da Vinci Code pa im i nije puno pomoglo. Samo extra reklama za film.
    mario


    Da Vincijev Kod, da zanimljiv film.

    Nisam baš fan Tom Hanksa ali dobro, sudeći po traileru a i protestima zasigurno me je zainteresirao, zapravo jedva čekam da ga pogledam i tu se slažem s tobom - jako dobra reklama.

  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 25.3.2009. 20:48
    Ovako su napravili i za Da Vinci Code pa im i nije puno pomoglo. Samo extra reklama za film.
    mario
    U ljubavi i marketingu - sve je dopušteno...
  • #4
    0 0

    postova:27
    nitica @ 25.3.2009. 20:49

    PA TOTALNO SE SLAŽEM. FILM ČE BITI HIT. ETO NEMA BOLJE REKLAME OD BOJKOTA VATIKANA. JA ČU SAD SIGURNO IČI GLEDATI FILM.

    DAVINČIJEV KOD MI SE NIJE BAŠ SVIDIO ONA ŽENSKA SA GLUPIM NAGLASKOM MI JE TOTALNO BILA ANTIPATIČNA. PROFESOR YOU ARE IN GRAVE DANGER!  KATASTROFA

  • #5
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 25.3.2009. 22:05

    pa prvo bi trebalo provjerit dali je koja od crkvenih organizacija umiješana u financiranje tog filma.

    ako se dovoljno pročeprka shvati se da je ,pa otud ni ne ćude takve reakcije crkve kao i sa prethodnikom ovog filma.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala