Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Lincolnu čak 12 nominacija za Oscara
Po broju nominacija slijedi "Pijev život" (Life of Pi) redatelja Anga Leeja i to s jednom nominacijom manje

"Lincolnu" čak 12 nominacija za Oscara

1
  • #1
    4 0

    postova:514
    fox89 @ 10.1.2013. 21:18

    mislim da će se karakteran živ pojesti kad ovo vidi Šuti

  • #2
    2 0

    postova:67
    shogun @ 11.1.2013. 12:03

    Oscar je iz godine u godinu sve lošiji. U posljednje tri godine mi se zgadio, od loše ceremonije (uvijek krivi voditelji) do samih osvajača. Ne znam što bi rekao. Kad pogledam nominirane za ''najbolji film'', iako nisam pogledao filmove, ništa me posbeno ne privlači osmi možda ''Pijev život'' i ''Odbjegli Django'', a ni to nije ništa posebno koliko sam čuo. Još će najvjerovatnije pobjediti ''Zero Dark Thirty'', priča o tome kako su Ameri ubili Bin Ladena, još jedna priča o hrabrim vojnicima koji ginu tamo u Afganistanu. Muka mi je bila kad je onaj ''Narednik James'' dobio Osara, a uopće nije zaslužio. Totalna katastrofa..

  • #3
    1 0

    postova:167
    apex @ 11.1.2013. 15:22
    Lincoln zaslužuje definitivno toliko nominacija.. Daniel Day-Lewis mora dobit oskara za najbolju mušku ulogu jer je fantastično utjelovio Lincolna..Dok za sporednog glumca moj je favorit Christoph Waltz jer je isto tak sjajno odradio ulogu u Djangu
  • #4
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 13.1.2013. 18:59

    zaboravio sam prije reći da mi je neizmjerno drago zbog de nira, kojeg smatram jednim od najvećih glumaca svih vremena. godinama je birao "krive" uloge. nadam se da je ovo veliki povratak legende...

    šteta da zadnjih nekoliko godina ( zapravo i malo više) nije više pažnje posvetio odabiru uloga. stvarno je glumio u svemu i svačemu Neodlučan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala