Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Krv, leševi, reality i kvazikvizovi umjesto humora
Tko i kako kroji programsku shemu i radi raspored emitiranja, zauvijek će ostati vječna tajna

Krv, leševi, reality i kvazikvizovi umjesto humora

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 20.2.2009. 13:42

    Jako dobar članak, pitanja koja si postavljam već duže vrijeme!

    Međutim, zaboravljen je jedan vrlo tužan i poražavajući segment. Mislim da su od termina prikazivanja u cijeloj priči puno bitniji svijest, želje i potrebe prosječnog gledatelja koji živi u RH.

    Kladio bih se u rezultat istraživanja gledanosti koje bi u potpuno istom terminu na dva različita programa prikazalo istovremeno humorističnu seriju i neku od navedenih kriminalističkih serija punih krvi, leševa i dijelova tijela. Naravno, kladio bih se na uvjerljivu pobjedu krvi, strave i zločina... 

  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 20.2.2009. 14:23

    Naša osjetila su "pohabana" od takvih prizora tako da se mora stalno ići na još žešće i bizarnije. No, to je i zbog netalentiranosti današnjih scenarista i režisera. Stari majstori su pokazivali malo, skoro ništa eksplicitno, a davali su puno. Danas vidimo sve, a najnormalnija nam je stvar kad nekom prerežu grlo u krupnom kadru s more krvi uokolo. Meni su još uvijek jezovitiji i strašniji filmovi snimljeni 60-tih i 70-tih godina no ovi danas.

    Ipak mislim da se napravi nekakava programska politika (a volio bih vidjeti neku s relevantim istraživanjima i konzultacijama s bihevioristima -toliko o kvaliteti programskih direktora) da bi humor našao značajno mjesto i to u prime time-u. Ljudima je jednostavno dosta i željni su inteligentne zabave i inteligentnih ljudi. Natjecatelji iz Kviskoteke su i dan danas zvijezde, a ime je brand. Zar nitko danas nije sposoban napraviti nešto kvalitetno i ne podilaziti niskim strastima.

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 20.2.2009. 15:07

     Ti stari filmovi su imali atmosferu osjetio si ono što film poručuje bez ikakvih specijalnih efekata.

    Bojim se buzdovanovih pretpostavki o mogućoj gledanosti svega nabrojanog u naslovu. Voljela bi da nije tako.

    gor, da bar ovaj tekst dođe do odgovornih koji kroje te programe prepune ničeg pozitivnog .

    Kviskoteku ništa neće nadmašiti po kvaliteti, ali zašto je više nema ?

    Nešto novo, normalno,edukativno,zanimljivo i stvarno gledljivo !

    Ima li nade za tv program ? 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala