Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Stiže balkanska verzija Seks i grada!
Pravo iznenađenje za sve gledatelje Nove TV, na ekrane stiže srpska serija "Žene s Dedinja"

Stiže balkanska verzija "Seks i grada"!

1
  • #1
    0 0

    postova:18
    antek @ 19.10.2012. 15:19

    brace yourself....

  • #2
    3 0

    postova:32
    krnjevo @ 19.10.2012. 18:19

    Zašto Balkanci ne mogu snimit nešto svoje, originalno? Ovo je, po svemu sudeći, bevanda od Sexa i grada i Kućanica, pa bih ja radije i pet puta gledala originale, nego srpsku kopiju. Nemojte se hvatat sad za riječ "srpsku", jer bih slično rekla i da su je snimali Hrvati.

  • #3
    1 0

    postova:1
    red joanna @ 19.10.2012. 18:27

    bezveze

  • #4
    0 0

    postova:4
    pershaw @ 20.10.2012. 19:56

    Ako seriju  "Sulejman veličanstveni" neki interpretiraju kao najavu (ponovnog) turskog prodora

    što onda misliti o ovoj seriji?

  • #5
    0 0

    postova:1
    split64 @ 20.10.2012. 20:57

    Ovo nije naša, balkanska kopija Kućanica ili Seksa i grada. Ovo je doslovno preslik nizozemske serije 't Gooische vrouwen (Hojske žene) koja je nizozemska kopija kućanica. Žene s Dedinja su, samo legalna, kupljena kopija toga. Preciznije, kupljen je scenario i dijalog liste, prevedeno je na naš jezik a izmjenjena su samo imena junakinja i lokacija. Znam, pošto sam ja to prevodio,

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala