Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zvijezda serije Ezel: Gay sam, ne želim više lagati
Kenan Imirzalioglu rekao je da se ne želi sramotiti kao kolega iz serije "Sulejman Veličanstveni"

Zvijezda serije Ezel: Gay sam, ne želim više lagati

1
  • #1
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2012. 12:03

    muskarac koji glumi u sapunici je gay....sta?! ja sam sokiran! not!Plazi jezik

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.10.2012. 12:44

    Pa ja ću se ranit' !!!!!

    Da mi je sad vidjeti face svih onih ženskih, koje su pobožno blejale u Ezela (ili tek frajera, koji su gledali seriju) !!!!!

  • #3
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 3.10.2012. 13:27

  • #4
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2012. 13:33

    aya @ 3.10.2012. 12:44

    (ili tek frajera, koji su gledali seriju) !!!!!

    Namigujeja bi opet reko da je dosta njih sretna

  • #5
    0 0

    postova:114
    mersault @ 3.10.2012. 15:42

    muskarac koji glumi u sapunici je gay....sta?! ja sam sokiran! not!Plazi jezik

    Hajd' što glumi u sapunici nego je i Balkanac. Budi iskren i izbriši to "not!" Plazi jezik

    Još jedan Turčin nek prizna i prije će Turska u EU nego Hrvatska, Haso je ionako obični pede*čina, a ne gay, a Miletov status zavisi od toga kako će proteći subotnja kulturno-umjetnička manifestacija. Ali ima nade, nek' Filipović istupi u javnost, ima filmsku podlogu iza sebe (Go West, Dobro uštimani mrtvaci), rođen u Zenici, radi u Hrvatskoj, dvije muhe jednim udarcem, nekako ga spetljamo sa Sergejom Trifunovićem i miran Balkan.

  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2012. 19:13

    mersault @ 3.10.2012. 15:42

     a Miletov status zavisi od toga kako će proteći subotnja kulturno-umjetnička manifestacija. 

    a cuj sad...pa ja sam bio u KUD-u dugo dugo godina...tamburas...pa kad sam zadnji put provjerio nisam bio gay, stoviseSmije se

    a vid ti mersaulta kak se razbaciva pojmom Balkanac, ko velikiPoljubac btw. nemam pojma sta je glavni glumac (ako je) iliti odakle je jer ovo nikad nisam gledo...

    jedine korelacije koje se ja sjetim izmedu gayeva i balkanaca su neredi, poput onih u BG jer imam poznanika policajca odande...kaze da ce opet bit veselo kad smo kod te teme...

  • #7
    0 0

    postova:114
    mersault @ 3.10.2012. 23:42

    jedine korelacije koje se ja sjetim izmedu gayeva i balkanaca su neredi, poput onih u BG jer imam poznanika policajca odande...

    Plazi jezikNa tu sam kulturno-umjetničku manifestaciju i mislio, ali izgleda da zadnje vijesti govore da je ipak otkazana, tamburaši će očito morati potražit' neko podneblje naseljeno osobama istančanijeg "sluha". 

  • #8
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.10.2012. 0:03

    a neznam, kaze da je sef policije zabranio okupljanje i da su pozvani pravit reda...bit ce tu opet sranja...al bolje tamo nego kodnasNevinašce

  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 4.10.2012. 0:32

    @ mersault - čini mi se da aludiraš na homoseksualnost nekih osoba, koje to sigurno nisu.

  • #10
    0 0

    postova:114
    mersault @ 4.10.2012. 1:09

    Evo ako Sergej ili Tarik negdje čaprkaju po ovom forumu pitajući se "kako se dovraga ovdje pokrene film?" - izvinjavam se, mada ne vjerujem da bi se nešto pretjerano uvrijedili, za Sergeja nisam siguran, pa ću, evo, na njegovo mjesto metnut Đuru: 

  • #11
    0 0

    postova:1962
    aya @ 4.10.2012. 9:13

    A za Tarika si siguran? Jel' moram pitat kako??? Namiguje

    Jer...samo na jedan način možeš biti siguran, to ti je valjda jasno.

  • #12
    0 0

    postova:114
    mersault @ 4.10.2012. 11:30

    Za Sergeja nisam siguran da se ne bi uvrijedio, na to sam mislio (mada ne mogu bit' siguran ni da se Tarik ne bi uvrijedio, pa evo ispravljam u "pretpostavljam"). A što se aludiranja tiče, jedina aluzija je bila ona na opće medijsko mahanje seksualnom orijentacijom. Oni su mi samo prvi pali napamet kao slavne ličnosti koje bi i u nas mogle dić' medijsku prašinu i omogućit' nam skoru penetraciju na Zapad (da ne bi bilo novih nesporazuma, ni ovdje ne mislim da bi u tom slučaju ušli u EU nego također "aludiram" na stereotipe o Balkanu, Zapadu, seksualnoj orijentaciji, homofobiba, gayevima, običnim pederima itd. itd.)

  • #13
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.10.2012. 14:53

    ti i stereotipi o Balkanu...i kad ih niko nespomene tih i spomenes pa da se raspravljamo...e pa necu!Plazi jezik

    a sto se tice tamburasi=gayevi...pa neznam meni niko od njih nije reko da je, mozda i je...al znas ti ocem pricas izgleda...

  • #14
    0 0

    postova:114
    mersault @ 4.10.2012. 16:45

    ti i stereotipi o Balkanu...i kad ih niko nespomene tih i spomenes pa da se raspravljamo...e pa necu!Plazi jezik

    Kalsični balkanac. Plazi jezik

    a sto se tice tamburasi=gayevi...pa neznam meni niko od njih nije reko da je, mozda i je...al znas ti ocem pricas izgleda...

    A jbt, mozemo l' mi razmijenit bar 2 posta bez nerazumijevanja. Čuj sad ja rek'o da su tamburaši gayevi, samo se zanio malo u očito neuspjelim metaforama i to je sve. Ako Iznaghi može na terenu zabijat ženi, mogu i tamburaši bit gayevi, uhvatila me nostalgija za M.M.-on, šta ćeš. Gay pride u BG sam uporedio s ku manifestacijom jer su neki predstavnici provokativne transparente i rekvizite tumačili kao umjetničku slobodu. Eto to je sve, nit' sam spav'o s Tarikom, nit' s tamburašima, nit' "izdaleka" upirem prstom u njih, samo par (očito neuspjelih/neshvaćenih) političko-estradnih osvrta.

  • #15
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.10.2012. 19:30

    a jbga ti lupis metaforu na osvrtnutu metaforu politicko-estradnih diva i tamburasa pa onda ocekujes da te jedan seljak skuzi...imas preveliko misljenje o forumasima valdSmije se

    i da znam da je ovo bilo silovanje hrvatskog jezika, that was the pointViče

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala