Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Euro 2012, polufinale: Italija - Njemačka
Nijemci još nikada nisu pobijedili Italiju u službenim utakmicama, od 7 utakmica 4 su završile neodlučeno a u 3 su slavili Talijani

Euro 2012, polufinale: Italija - Njemačka

1
  • #1
    1 2

    postova:1962
    aya @ 28.6.2012. 20:15

    Forza Italia!!!

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 28.6.2012. 22:48

    neb pretjerano analiziro tekmu...velika borbenost i discipliniranost talijana i prilicno velika pogreska mr.Lava i izgubljena njemacka...

    btw. nakraju krajeva...sta mislite koja je bila prava "skupina smrti" ???Smije se

  • #3
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 28.6.2012. 23:42

    očekivano.nijemci su dosta naivno izgubili tekmu i prije nego što je počela.podcijenili su talijane,zatim promašaj sa krosom i podolskim.trebali su igrati muller i rojsSmije seispada da su igrali sa 3 defenzivca,samo zato što su se prepali pirla.

    ma sve su manje-više bile teške i neizvjesne.po kvaliteti igrača,momčadi definitivno skupina B(njem,portugal,...),zatim naša skupina C.najuzbudljivija je bila skupina A

  • #4
    1 1

    postova:220
    gor @ 28.6.2012. 23:59

    ma sve su manje-više bile teške i neizvjesne.po kvaliteti igrača,momčadi definitivno skupina B(njem,portugal,...),zatim naša skupina C.najuzbudljivija je bila skupina A

    Ali kako god okreneš u finalu su Španjolska i Italija, a oni su bili u našoj skupini. Mora se provući pitanje do kud bi došli da smo bili u nekoj drugoj skupini.

  • #5
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 29.6.2012. 0:20

    besmislene su mi rasprave tipa "šta bi bilo, kad bi bilo...Namiguje"ipak moramo znati da su talijani bili favoriti protiv nas i totalno su nas nadigrali u 1. poluvremenu,no igrom u drugom p. smo zaslužili bod i ništa više,a protiv španj. se teško bilo izvući

  • #6
    0 0

    postova:220
    gor @ 29.6.2012. 0:31

    Sjebalo nas neriješeno između Španjolske i Italije. A i španjolcima bi bilo bolje da su ih dobili tu prvu utakmicu. Sad će morati u finalu.

  • #7
    1 2

    postova:1962
    aya @ 29.6.2012. 2:03

    Sad će morati u finalu.

    Ma nema šanse!  Azzuri će ih razvalit! Cool

  • #8
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 29.6.2012. 9:11

    ja sam još prije prognozirao pobjedu španjolaca i to baš protiv talijana.vrlo lako su mogući još jedni       penaliSmije se samo se nadam golovima na obje strane

  • #9
    1 2

    postova:405
    karakteran @ 29.6.2012. 9:16

    jučer sam prije tekme rekao nereu da će italija proć bez penala i to u regularnom dijelu. a dan prije rekao sam mu gledajmo danas španjolce (v.s. portugal) jer će oni igrat s vama (talijanima op. a) u finalu. izvukli su za tu priliku iz skladišta glanc novu LCD panasonic tv s dijagonalom a majke mi mile jedno metar i po Iznenađen

    a sad malo o nedjelji: mislim da se šanse podjednake, španjolska nije njemačka koja je pokazala šuplju obranu još protiv portugala u prvoj tekmi, da je bilo malo više prisebnosti ronaldo i društvo mogli su ih nakrcat u finišu s barem dva komada. to im je i došlo na račun protiv italije sinoć.

    finale prognozirao ne bih, mislim da će odlučit penali.

  • #10
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 29.6.2012. 14:52

    Između Njemačke i Italije sam dvojio. Mislio sam da su Njemci novi prvaci, ali sada između Italije i Španjolske - srce je na talijanskoj strani.

    Iskreno se nadam da će Talijani biti prvaci.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala