Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Napokon počinje!
Iako je EURO službeno otvoren još prije 3 dana, pravi EURO za većinu Hrvata počinje tek danas u 20:45, kad na stadionu Miejski zasvira Lijepa Naša

Napokon počinje!

1
  • #1
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 10.6.2012. 17:17

    sve miriše na 0:0, iako smo veliki favoriti na papiru.irci su tvrda ekipa(uz češku i grčku najslabija).ako pobjedimo vjerovatno prolazimo skupinu(velika je prednost u drugom kolu imati 3 boda uz pretpostavku da talijani izgube od španjolaca).

    samo se nadam da ovo neće biti najlošija tekma na euru,s obzirom na lošu igru naših

  • #2
    2 0

    postova:54
    zvone @ 10.6.2012. 17:42

    Slazem se s tobom. Nogomet pratim uistinu maksimalno, ali nikad nisam bio zbunjeniji sto se tice ocekivanja od nase reprezentacije. Nismo jaki kao Španjolci i Talijani, no za Talijane nam je uvijek bio dovoljan jedan raspoloženi pojedinac. Ne lezimo im nikako. 

    S Ircima će biti najteže, to je reprezentacija koja njeguje stil koji nam najmanje odgovara. Srecom nasa dva trenutno najbolja igraca, Modic i Jelavic, naviknuti su na otocki nogomet pa ajmo biti umjereni optimisti..   Osmijeh

  • #3
    3 0

    postova:514
    fox89 @ 10.6.2012. 17:53

    ma ja ovog puta ništa ne očekujem, jer sam svaki put završio razočaran. ovaj put idem ležerno do kafane, pogledam tekmu (nadam se dobru Šuti), koji puta opsujem suca kao i svaki pravi hrvat, popijem pićence, oli 2 i doma ŠutiŠuti jednostavnije je tako, nego da opet živčanim, tugu utapam u fermentiranim eliksirima, etc...

  • #4
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 10.6.2012. 18:54

    1:0 za nas, uz slabašnu igru i puno sreće Smije se

    mada nadam se da će naši ugodno iznenaditi...

  • #5
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 10.6.2012. 19:03

    ja sam optimist zbog rasporeda tekmi.srećom pa prvu igramo sa ircima,a ne sa španjcima,da je obrnuto bio bi pesimist.treba biti realan,zadnju dobru tekmu smo odigrali prije 4 godine(poljska).igramo katastrofalno.igra nam ovisi o modriću,koji ne daje ništa za repku.jelavić odličan u klupskom nogometu,dok se u repki tek treba dokazati.ista stvar sa mandjukicem(prkosan,nažalost neinteligentan).u obrani samo su čorluka i lovren klasa.šteta što se ilicevic ozljedio.

    namjerno nisam spomenuo tekmu s turcima...razlog:smatram da su turci samo neugodna repka,ništa više

  • #6
    1 1

    postova:1962
    aya @ 10.6.2012. 19:34

    Sa Ircima se možda nekako i provučemo, ali bojim se da će nas Talijani i Španjolci razvalit'.

    Edit: Italija - Šanjolska - najbolja tekma do sada! Zgazit će nas! Neodlučan

     

  • #7
    1 0

    postova:256
    seljankica @ 10.6.2012. 20:51

    toooo!!!!!!!!!!!! 1-0  jeeeeaaaaaa

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.6.2012. 21:49

    Ja sam tihi optimist. Pokazalo se dobrim i Mandžukić i Jelavić su upravdali povjerenje. 2:1 je za nas. Igramo dobru utakmicu i prednost je na našoj strani.

    @hitman_4 sva sreća sve što si napisao bilo je obrnuto do sada.

    I Modrić je bio dobar, nadam se da će i on zabiti gol.

    Što se tiče utakmice Italija - Španjolska : Fenomenalna - bit će teško. Ali igramo dobro, pa samo neka nastavimo tako...........

  • #9
    0 0

    postova:213
    zac @ 10.6.2012. 22:56

    Imamo dobre šanse za drugi krug naprijed naši!

  • #10
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 11.6.2012. 0:10

    i sve je super i sve je za 5, dok nam igra srednji red i napad...

    mi smo ekipa koja se nezna branit...odma predemo u pasivu tesku, uspavamo se i bum greska a bum i gol...

    al kad se stiska 90 minuta i kad je motivacija na mjestu igra se fino...a motivacije neb trebalo nedostajati u sljedece 2 tekme...

  • #11
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 11.6.2012. 0:34

    solidna pobjeda.slažem se.obrana je je dosta slaba.zanimljivo će biti kad se suoči sa klasama poput inieste,torresa,llorentea,fabregasa,pirla.irci očekivano bezopasni,borbeni,"opasni" iz prekida.odličan je posao trapattoni napravio s zelembaćimaOsmijehsvidjela mi se agresivnost i sudjelovanje napadača.perišić odličan,modrić siguran,rakitić opasan iz prekida,napokon vukojević umjesto dujmovićaSmije sedakle veza štima.vjerujem u pobjedu protiv talijana,koji nam jednostavno "leže",a i imamo ta 3 boda što je psihološka prednost(očekujem nešto slično kao protiv švaba 2008.) protiv španjolaca nemamo šanse,obrana je preslaba i tu nema pomoći.Smije se

  • #12
    0 9

    postova:6
    djagic @ 11.6.2012. 2:33

    FUJ!!! Nogometanje!

  • #13
    3 2

    postova:405
    karakteran @ 11.6.2012. 9:41

    povratak otpisanih!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala