Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Robert de Niro: Napuštanje srednje škole bila je prednost
Glumac je nagrađen počasnim doktoratom Bates Collegea, a njegovim studentima poručio je da postanu filmske zvijezde

Robert de Niro: Napuštanje srednje škole bila je prednost

1
  • #1
    7 2

    postova:514
    fox89 @ 30.5.2012. 8:31

    E za mene si jedan od najvećih glumaca svih vremena, ali i ti ga povremeno zaj..... . Takve izjave bi ja cenzurirao. Kao da američka mladež (a i ostala, ali američka posebno) nije dovoljno glupa i bez ovog pa ih još treba bodriti kada napuštaju školovanje... Da, on je uspio, a koliko takvih gladuje i tereti državu/e? Svašta...

  • #2
    1 2

    postova:405
    karakteran @ 30.5.2012. 9:27

    čemu hraniti ego? svaki posao koji se obavlja pošteno vrijedan je poštovanja.

  • #3
    5 2

    postova:193
    played @ 30.5.2012. 11:58

    kako krasna poruka u naslovu teksta

    ne bih da je moje dijete pročita

  • #4
    1 0

    postova:8
    homodiurnus @ 30.5.2012. 14:26

    Danas su sva društvena mjerila vrijednosti ionako totalno sjebana pa se i ova izjava može tako iščitati.

    Koliko je ljudi završilo visoke škole pa od svega toga imaju samo minus na računu, anksiozno-depresivni poremećaj, čir na želucu i gorak osjećaj u ustima. Više zaista nije bitno ni zvanje ni znanje već naći se u pravom trenutku na pravom mjestu.

    Iako, članak je napisan korektno, ali je sam naslov poprilično maliciozno izvučen iz konteksta...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala