Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Igra prijestolja - u susret posljednjim epizodama
Nakon razočaravajućeg početka druge sezone fantastične HBO-ove serije, epizode koje slijede sve više oduševljavaju

Igra prijestolja - u susret posljednjim epizodama

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 27.5.2012. 20:28

    Malo previše popljuvana serija...inače druga knjiga je slabija od prve, pa ne znam što si očekivao...ali ako ćemo suditi prema knjigama, treća i četvrta sezona serije će biti odlična Smije se

  • #2
    2 0

    postova:54
    zvone @ 28.5.2012. 1:35

    Bez obzira na pohvale, ne podigne li se tempo, visoki budžet teško da će izdržati padanje gledanosti.

    Dobro napisan rezime druge sezone. S jednim djelom napisanog se slažem, s jednim malo manje Namiguje , ali mislim da ovaj citirani dio ne pije vodu. HBO se uglavnom bazira na pretplati, pa im sama gledanost i nije toliko presudna, uostalom podpredsjednik HBO-a je dao onu famoznu izjavu kako će seriju snimati sve dok će George R.R. Martin pisati. 

    Tu bi jedino mogao biti problem, s obzirom da mi debeljuškasti Martin izgleda solidnim kandidatom za (ne dao Bog) nekakav udar.  Izlanuo se

  • #3
    2 0

    postova:54
    zvone @ 30.5.2012. 17:10

    Pogledao sam 9. epizodu čim je izašla, no danima se vec suzdržavam pisati o njoj jer bih zvučao kao zaljubljena šiparica koja opisuje svog dragoga. Osmijeh

    9. epizoda je (usprkos svim manama koje bi joj u modu "picajzla" mogao naci za scene borbe, odnosno nedostatak masovki ili neke CGI efekte) bila na rubu savršenstva. O Petera Dinklageu  ... sto se tu moze uopce dodati? Sportskim rijecnikom, kad se trazi kosarkaski Centar, prvo gledas jel' netko ima minimalno 2,10 pa ga bar pokusas nauciti prosjecnu kosarku, kako bi dobio solidnog centra. Ako nadjes 2,10, ili cak viseg covjeka talentiranog za kosarku, dobijes izvanrednog centra. Tak je valjda i s ulogama patuljaka (ups., politicki korektno - malih ljudi). Prvo trazis malog covjeka koji glumi barem prosjecno, kako bi dobio izvrsnog glumca za takvu ulogu. S Peterom su dobili najboljeg  "filmskog centra" svih vremena.

  • #4
    2 0

    postova:513
    bozoli @ 30.5.2012. 21:59

    Tu bi jedino mogao biti problem, s obzirom da mi debeljuškasti Martin izgleda solidnim kandidatom za (ne dao Bog) nekakav udar.


     Smije seLol! E Zvone, baš sam o tome razmišljala. Čovjek piše sporo. Temeljito, ali spooro! 

  • #5
    1 0

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 16:27
    definitivno nakon 9. epizode sam se ponovno "napalio" na igru prijestolja..dotada mi je bila samo solidna 2. sezona..definitivno puno slabija od 1. Nestrpljivo čekam vidjet kak će se završit :)
  • #6
    1 0

    postova:16
    orion @ 1.6.2012. 0:51

    2 sezona dosta slabija od prve ali se još uvijek solidno drži jedva čekam 3 sezonu kada krene prava akcija i čarolija ufff ima da bude prejebeno

  • #7
    2 0

    postova:60
    trinity @ 1.6.2012. 12:02

    Navodno da je Martin, zabrinut sve ćešćim upitima o svom zdravlju i prijetnjama fanova da će ga ubit ako umre prije nego završiOsmijeh, ispričao detaljno Davidu Benioff-u što i kako treba biti na kraju, pa će ovaj nastavit...

    E,sad...ako Benioff ispriča ženi, pa ova svojoj frizerki, pa ova svom mužu itd, itd, možda saznamo kraj preksutra...Namiguje

  • #8
    1 0

    postova:16
    orion @ 2.6.2012. 12:29

    hahaha pre dobro

  • #9
    0 1

    postova:2
    moordrak @ 18.6.2012. 1:09

    Iako sam ljubitelj fantasya, nekako mi taj cijeli serijal "baca" na težu sapunjaru pa nije mi "legao" na prvu.  Ako se potrudim, obje sezone mogu pogledati za nepuna tri sata. Čak mi i knjige gube čar i postaju bespotrebno razvučene pa ne očekujem od treće sezone neke promjene. Ako moram birati između Larinog izbora, Kismeta, Esmeralde i Games Of Throne, biram potonje. 

  • #10
    1 0

    postova:8
    svetac @ 10.11.2012. 18:00

    kapa do poda za seriju,samo toliko

  • #11
    1 0

    postova:8
    svetac @ 10.11.2012. 18:05

    moordrak-pričekaj da zmajevi narastu,bit če vatre

  • #12
    1 0

    postova:7
    cool40 @ 8.10.2013. 10:50
    Majka zmajeva je moj favorit.Nadam se da cebnapokon objasnit tko su likovi s one strane zida,mislim da imaju malo prostora u serijalu dosad!
  • #13
    0 1

    postova:242
    smarkovi @ 13.10.2013. 13:24
    Gledljivo
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala